Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Agent za propagando

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166829 sporočil: 5.290
[Odklop] Tema: Agent za propagando
[#987855] 13.11.10 16:14 · odgovor na: (#987845)
Odgovori   +    7
[dorki22]
Pia, tršica draga moja, jaz se v bistvu ne sekiram toliko glede teh minusov in plusov, sumim pa, da imajo neko vlogo pri izračunu FQ-ja, e potem pa to zna biti problem, ker lahko tvoj mesiđ izgine iz ekrana. No, mam svoje priljubljene forumaše med prijatelji, pa potem tudi to ni neki problem, razen za tiste, ki bi se drugače priključli debati, pa ne vidijo mojega stališča, zapisa,..itd.

No, jaz ti sigurno nisem dal minusa, sploh ne pomnim, kdaj sem ga nazadnje pritisnil, verjetno je bilo kaj okoli arbitraže in nacionalizma.

Kar se tiče norosti, Pia včasih meni zgleda, kot da ti tu nekoga poznaš tudi osebno (mislim da sta imela z dobom nekaj takega), pa se mi, roko na srce, zdi noro, da to potem laprdata tu pred nami. Get a room, ne :-))

Če pa se kje ne strinjam s tabo, to ne pomeni, da mislim da si nora. Velja za vse ostale tudi. Če pa kdo misli, da sem jaz nor, me izgleda pač pozna. Ker če ne bi bil nor, bi sedaj srebal sokec nekje v tropih pod palmami :-))

Lp
No, ti si napisal, da sem nora, ne jaz.

Če se nekdo spravi nate, se pač braniš, dokler se ti ne zdi preveč neumno. Na tem forumu ne bom rešila sveta, še manj pa koga skušala spremeniti ali bog obvari podučiti. Pa če ga poznam osebno ali pa ne. Dob bo moral opraviti sam s seboj, brez moje pomoči. Da pa se včasih iskre krešejo, ko dva trčita drug ob drugega, se pa zgodi tudi tebi in drugim. Če se pogovarjaš samo s svojimi prijatelji, je to zate tudi osebno, se ti ne zdi?

Motijo me samo laži, velike ogabne laži, ki smo jim priča ves čas in ki se s sprenevedanjem prav nič ne zmanjšajo. Vendar pride čas, ko se mi tudi laž, ne zdi več pomembna.
Lep pozdrav v Prekmurski konec, pozabila sem že, morda si pa le s Štajarske in pozdrav tudi Gyreku.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen