Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime

Strani: 1 2

crt sporočil: 27.081
[#2376204] 23.04.14 14:14
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 25.04.2014 08:18
na voljo je samopostrezna storitev za take potrebe:

forum.finance.si/?wipe

(oziroma nova alineja Izbris na podstrani Nastavitve)

pa ne "samo malo preizkusati", ker poti nazaj ni.

kliknete mirno lahko, ker boste morali za izvedbo izbrisa najprej vnesti svoje prijavno geslo.

have fun.
bc123a sporočil: 48.253
[#2376212] 23.04.14 14:20 · odgovor na: crt (#2376204)
Odgovori   +    0
[crt]
na voljo je samopostrezna storitev za take potrebe:

forum.finance.si/?wipe

(oziroma nova alineja Izbris v menuju na vrhu foruma)

pa ne "samo malo preizkusati", ker poti nazaj ni.
pa je kaksna potrditev pred izbrisom? ali samo kliknes na "izbris" in konec?

(preden probam kliknit press)
Vinci sporočil: 5.933
[#2376215] 23.04.14 14:21 · odgovor na: bc123a (#2376212)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [crt]
> na voljo je samopostrezna storitev za take potrebe:
>
> forum.finance.si/?wipe
>
> (oziroma nova alineja Izbris v menuju na vrhu foruma)
>
> pa ne "samo malo preizkusati", ker poti nazaj ni.

pa je kaksna potrditev pred izbrisom? ali samo kliknes na "izbris" in konec?

(preden probam kliknit press)
Je, sem že sprobal. Sprobaj še ti ... če upaš :)
crt sporočil: 27.081
[#2376216] 23.04.14 14:22 · odgovor na: bc123a (#2376212)
Odgovori   +    0
[bc123a]
pa je kaksna potrditev pred izbrisom? ali samo kliknes na "izbris" in konec?
(preden probam kliknit press)
good point, dodano zgoraj.
najobj sporočil: 31.829
[#2376270] 23.04.14 15:24 · odgovor na: crt (#2376204)
Odgovori   +    0
[crt]
na voljo je samopostrezna storitev za take potrebe:

forum.finance.si/?wipe

(oziroma nova alineja Izbris v menuju na vrhu foruma)

pa ne "samo malo preizkusati", ker poti nazaj ni.

kliknete mirno lahko, ker boste morali za izvedbo izbrisa najprej vnesti svoje prijavno geslo.

have fun.
... čuj, kaj pa o tem forum.finance.si/?m=...304&single na Financah kaj razmišljate ? ...

P.S.: zadnjič si mi pozabil odgovoriti, pa te ob tej priliki spet sprašujem, ker sem pač malo žleht ...
crt sporočil: 27.081
[#2376287] 23.04.14 16:14 · odgovor na: najobj (#2376270)
Odgovori   +    1
[najobj]
... čuj, kaj pa o tem forum.finance.si/?m=...304&single na Financah kaj razmišljate ? ...

P.S.: zadnjič si mi pozabil odgovoriti, pa te ob tej priliki spet sprašujem, ker sem pač malo žleht ...
to je vprasanje za gustla, vseeno je, kolkokrat mene vprasas.

sicer je to vcasih obstajalo, glavni ucinek pa je bil, kakor se spomnim, da so bili histeriki se malo bolj histericni, tako da bi bilo po moje presenecenje, ce bi se vrnilo.
crt sporočil: 27.081
[#2376290] 23.04.14 16:18 · odgovor na: (#2376288)
Odgovori   +    1
[WikiLeaks]
Super, da ste vnesli navedeno opcijo, me pa zanima, zakaj greš po izbrisu postov kar v čakalnico. Bi razumela, če bi bilo izbrisano tudi uporabniško ime, tako pa....
ker imas po dogodku 0 objav, kar je kriterij za avtomaticno uvrstitev vanjo (ce se prav spomnim).

da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass.

mogoce gustl meni drugace, vendar ima znj drugega dela, tako da pocakajva.
najobj sporočil: 31.829
[#2376299] 23.04.14 16:41 · odgovor na: crt (#2376287)
Odgovori   +    0
[crt]
> [najobj]
> ... čuj, kaj pa o tem forum.finance.si/?m=...304&single na Financah kaj razmišljate ? ...
>
> P.S.: zadnjič si mi pozabil odgovoriti, pa te ob tej priliki spet sprašujem, ker sem pač malo žleht ...
to je vprasanje za gustla, vseeno je, kolkokrat mene vprasas.

sicer je to vcasih obstajalo, glavni ucinek pa je bil, kakor se spomnim, da so bili histeriki se malo bolj histericni, tako da bi bilo po moje presenecenje, ce bi se vrnilo.
... evo, zdaj sem dobil odgovor in te tega ziher ne bom več spraševal ...
najobj sporočil: 31.829
[#2376301] 23.04.14 16:43 · odgovor na: (#2376294)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.04.2014 16:47
[minuteman]
...in zakaj sploh pišeš v forum, če pa svoje poste vedno čez par ur zbrišeš?
... eh, kako ne razumeš globine ženske duše ? ...

... eh, kako ne razumeš globine vedno prisotne ženske duše, bi moral napisat ... khmm, in ker nisem, sem za kazen takoj fasal minus ... hahaha ...
najobj sporočil: 31.829
[#2376738] 24.04.14 09:39 · odgovor na: (#2376464)
Odgovori   +    3
[WikiLeaks]
> [najobj]
> > [minuteman]
> > ...in zakaj sploh pišeš v forum, če pa svoje poste vedno čez par ur zbrišeš?
>
> ... eh, kako ne razumeš globine ženske duše ? ...
>
> ... eh, kako ne razumeš globine vedno prisotne ženske duše, bi moral napisat ... khmm, in ker nisem, sem za kazen takoj fasal minus ... hahaha ...
Prvič, prehitro sklepaš in brez osnove. Drugič, na forumu obstaja krasna funkcija za ignore, če te vseprisotnost ženskih duš tako moti. Žal še nisem zasledila, da imajo poseben forum zgolj za moške duše, ampak eto, morda se te pa gustl usmili in ga opremi z roza pentljico.

Hvala bogu, da smo si drugačni. Pa lep dan.
... ja, hvalabogu vsi življenje jemljemo smrtno resno, da o totem forumu niti ne govorim ...

P.S.: zakaj ste janšajzerji vsi tako zategnjeni, kaj je to v vašem opisu del in nalog ? ...
bc123a sporočil: 48.253
[#2376786] 24.04.14 10:26 · odgovor na: (#2376530)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
Vem, da boš preživela, vendar se meni zdi čakalnica kar precej tricky, ker ni nobenih jasnih pravil, kaj je treba storiti, da te spustijo ven
Napisati par razumnih postov?
bc123a sporočil: 48.253
[#2376824] 24.04.14 11:08 · odgovor na: (#2376806)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [bc123a]
> > [Petunija1]
> > Vem, da boš preživela, vendar se meni zdi čakalnica kar precej tricky, ker ni nobenih jasnih pravil, kaj je treba storiti, da te spustijo ven
>
> Napisati par razumnih postov?

Napisati par razumnih beri usegliharskih postov, si verjetno mislil.
Eh? Ocitno je WikiLeaks hitro dobila pravico pisanja, pa ni ravno vseglihar.
bc123a sporočil: 48.253
[#2376883] 24.04.14 11:56 · odgovor na: (#2376880)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [bc123a]
> > [Petunija1]
> > > [bc123a]
> > > > [Petunija1]
> > > > Vem, da boš preživela, vendar se meni zdi čakalnica kar precej tricky, ker ni nobenih jasnih pravil, kaj je treba storiti, da te spustijo ven
> > >
> > > Napisati par razumnih postov?
> >
> > Napisati par razumnih beri usegliharskih postov, si verjetno mislil.
>
> Eh? Ocitno je WikiLeaks hitro dobila pravico pisanja, pa ni ravno vseglihar.

Ne razumem kaj hočeš reči, kolikor vidim je WL še vedno v čakalnici.
Kje se pa to vidi?
crt sporočil: 27.081
[#2377220] 24.04.14 16:42 · odgovor na: (#2376767)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 24.04.2014 16:45
[WikiLeaks]
Od milosti božje gustla pa še koga je odvisno, kako dolgo se načakaš.
tako je.

recimo jaz kot eden od adminov zelo prispevam k cakalni dobi, ker se cakalnice dotikam samo vsake svete case, pa se takrat ekstra pazim, da se ne dotikam slovenskih politicnih tem in uporabnikov, ki so fokusirani nanje.
Brez veze. Forumov pa na tem svetu kolikor češ, zato tudi čakati predolgo ne mislim....
ves cas, odkar obstajajo online finance (forum pa je se malo starejsi), postaja ves cas samo lazje in enostavnejse postaviti forum ali celo online medij. in seveda tudi stevilo ze pripravljenih ponudb v glavnem ves cas narasca.

mislim, da dandanes res ni nikakrsnega razloga, da tisti, ki se kakorkoli ne pocuti dobro na forumu financ, ne bi z lastnim vlozkom casa in dela pokazal, kako narediti takega, v katerem se pocuti boljse. ali da ne bi nasel taksnega, v katerem se pocuti boljse

ce se bo boljse poleg njega pocutilo dvolj drugih, bo publika masovno drla tja.

vse to je povsem ok in vsakdo, ki je nezadovoljen, pa tega ne naredi, sam prispeva k svojemu nezadovoljstvu.

kar se tice morebitne ohranitve direktnega vnosa za tiste, ki so ga ze imeli, tudi v primeru samoizbrisa sporocil - to je executive decision, torej nekaj, o cemer se bo, ko se bo, odlocil gustl kot vodja online financ.
Gustl sporočil: 13.624
[#2377275] 24.04.14 17:38 · odgovor na: (#2377249)
Odgovori   +    0
[WikiLeaks]
Kot vidim, je shaman bolj ali manj že obupal. Pa ga je več skupaj kot vaših 50 novinarjev.
Kolikor vem, je Shamana res kar precej skupaj, tak ta prav dec, ampak za 50 drugih ga pa vseeno ni :)
crt sporočil: 27.081
[#2377302] 24.04.14 18:19 · odgovor na: (#2377249)
Odgovori   +    1
[WikiLeaks]
Skratka, nihče se ne bo jokcal, če ga boste dali na čakanje
jasno, se takoj vidi.
rub15 sporočil: 1.344
[#2377442] 24.04.14 22:28 · odgovor na: (#2377431)
Odgovori   +    2
[Petunija1]
[WikiLeaks]

Pri celi zadevi sta obe nekaj spregledali. Tako Gustl kot crt sta uslužbenca Financ, oba od Frankla (Švedov) dobivata denar za svojo deco, za sebe, za svojo družino. Za razliko od nas, ki blodimo po netu in pišemo na njemu bolj ali manj bistroumne zadeve morata onadva na tem forumu predvsem skrbeti za to, da dobita na koncu meseca plačo. Če se celo zadevo pogleda s tega vidika osebki, ki na tak ali drugačen način protestirajo proti politiki Gustla izpadejo ko navadne pizde, ki bi s tujim po koprivah ne da bi raskirali najmanjšo malenkost.
rub15 sporočil: 1.344
[#2377454] 24.04.14 22:51 · odgovor na: (#2377447)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
> [rub15]
> [Petunija1]
> [WikiLeaks]
>
> Pri celi zadevi sta obe nekaj spregledali. Tako Gustl kot crt sta uslužbenca Financ, oba od Frankla (Švedov) dobivata denar za svojo deco, za sebe, za svojo družino. Za razliko od nas, ki blodimo po netu in pišemo na njemu bolj ali manj bistroumne zadeve morata onadva na tem forumu predvsem skrbeti za to, da dobita na koncu meseca plačo. Če se celo zadevo pogleda s tega vidika osebki, ki na tak ali drugačen način protestirajo proti politiki Gustla izpadejo ko navadne pizde, ki bi s tujim po koprivah ne da bi raskirali najmanjšo malenkost.

Torej še dobro da imata pro bono advokata, čeprav je popolnoma zgrešil bistvo debate.
Pritožujeta se nad tehnikalijami foruma, jaz pa sem pojasnil da je forum tak kot je zato ker morata admina nahraniti svojo deco. Kaj sem torej zgrešil?
anon-169504 sporočil: 2.361
[#2377458] 24.04.14 23:08 · odgovor na: crt (#2376290)
Odgovori   +    0
[crt]
... da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass.
Tale je pa tipična programerska. Sprememba programa ima nepričakovane stranske učinke, programer pa uporabniku razlaga, da to ni bug, ampak feature.
crt sporočil: 27.081
[#2377529] 25.04.14 08:16 · odgovor na: crt (#2376204)
Odgovori   +    1
[crt]
na voljo je samopostrezna storitev za take potrebe:
forum.finance.si/?wipe
(oziroma nova alineja Izbris v menuju na vrhu foruma)
premaknjeno na podstran Nastavitve.
bc123a sporočil: 48.253
[#2377686] 25.04.14 10:42 · odgovor na: (#2377426)
Odgovori   +    4
[Petunija1]
To, da so na tem forumu usegliharji protežirani in jim je tudi več dovoljeno, je že dolgo znano in tudi vidno s prostim očesom,
Aha. Muslimani na svedskem tudi ostro protestirajo, ker je so protezirane zenske, ki si drznejo pokazati razkrite noge, kaj sele spiti kaksen kozarcek alkohola. Nezaslisano, to je popolnoma v nasprotju s kulturo svedskih muslimanov!!!

(z drugimi besedami: desnicarski fundamentalisti ocitno ne morete razumeti, da je ta forum bil izmenjava razlicnih, dokaj strpnih mnenj, dokler niste pobegnili sem iz drugih online medijev in forumov, in zaceli tule zmerjati prebivalcev z vsegliharji).

Bi zgornje formuliral se bolj ostro, v smislu da pejte nazaj v svoj SDS Afganistan, ce vas "vsegliharji" tako motijo, pa nocem v keho za dva meseca.
najobj sporočil: 31.829
[#2377947] 25.04.14 15:29 · odgovor na: anon-169504 (#2377458)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 25.04.2014 15:32
[abraxas]
> [crt]
> ... da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass.
Tale je pa tipična programerska. Sprememba programa ima nepričakovane stranske učinke, programer pa uporabniku razlaga, da to ni bug, ampak feature.
... čuj, kje pa piše, da ima sprememba programa nepričakovane stranske učinke ? ...

P.S.: tudi če bi hotel ohranit zgodovino, kako naj Črt ve, kdo je bil novi uporabnik foruma v svojem prejšnjem forumskem življenju ? ... evo, in tudi če bi novega uporabnika preko IP-ja celo lahko povezal s starim, kako naj Črt ve, če novi uporabnik foruma res hoče imeti kaj s svojim prejšnjim forumskim življenjem, sploh ker je stari-novi uporabnik naredil forumski samomor ? ... alzo, bolj argumentiran feature, kot da forumski novorojenček kot vsak novorojenček svoje življenje začne z nule, si jaz ne znam predstavljat, pa da me jebeš ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2377950] 25.04.14 15:35 · odgovor na: (#2376806)
Odgovori   +    0
[Petunija1]
> [bc123a]
> > [Petunija1]
> > Vem, da boš preživela, vendar se meni zdi čakalnica kar precej tricky, ker ni nobenih jasnih pravil, kaj je treba storiti, da te spustijo ven
>
> Napisati par razumnih postov?

Napisati par razumnih beri usegliharskih postov, si verjetno mislil.

Po moje je boljša taktika, da razkiraš 18,90 evra in plačaš mesečno naročnino, pa si znova not, tako kot sem storila jaz, in lahko sedaj pišem bedarije po mili volji.
Torej si bila tudi ti na nek način izbrisana..., za razliko od izbrisanih se ti je uspelo za pičlih 18,90 EUR/mesec povrniti v sistem. Za mene osebno bi bilo sicer tudi to preveč, ampak izbrisani tudi te možnosti niso imeli ;)
bc123a sporočil: 48.253
[#2378002] 25.04.14 16:47 · odgovor na: (#2377967)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: bc123a 25.04.2014 16:49
[WikiLeaks]
Poizkusi na SDS-jevce misliti kot alternativo.
Poizkusi razumeti da "vsegliharji" niso eno govno nizje od udbasev, ampak ljudje, ki so v zivo videli, kako enaki sta (bottom line) slovenski politicni opciji, in se jim zdi predvsem to pomembno.

Nekdo je pisal da sta levica in desnica ekonomsko skoraj enaki. Ja saj. Briga mene odnos do homoseksualcev in arhivov, pa kakorkoli hocejo s tistim pokazati, da so drugacni. Ekonomija je tisto, kar steje.

PS. Za malo zabave c/o en drug forumas:

4d.rtvslo.si/arhiv/t.../174267589

Poslusaj desnicarja, ki se javi tam v 12 minuti in razlaga, kaj vse bi ukinil v drzavi "na desnem bregu" (i.e. idealni desnousmerjeni drzavi po njegovo).

(ps. ce se komu ne da poslusati, junak izjavi da bi najprej ukinil *neoliberalizem*. Jp.)

Torej, ne me jebat z nekimi nebistvenimi razlikami, ok?

Pa se to: jansa ima blazno sreco, da je "previrant" izstopil iz SDS. A si predstavljas, kaksna jeba bi bila v bitki za znizanje plac v JS, ce bi virant bil se vedno eden od pomembnejsih clanov SDS?

Sedaj je pac mindset vas pristasev desnice cisto jasen: virant je prase, ki je dvignil place JS, SDS pa popravlja skodo. A to, da je bila dejansko SDS, ki je zakon sprejela, o tem pa nic...
bc123a sporočil: 48.253
[#2378004] 25.04.14 16:49 · odgovor na: (#2377970)
Odgovori   +    1
[Petunija1]
Mene vsegliharji sploh ne motijo,
Pa ti ne pade na pamet da je ze samo oznacevanje nekoga z "vsegliharjem" zaljivo?
crt sporočil: 27.081
[#2378009] 25.04.14 16:55 · odgovor na: bc123a (#2378004)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [Petunija1]
> Mene vsegliharji sploh ne motijo,

Pa ti ne pade na pamet da je ze samo oznacevanje nekoga z "vsegliharjem" zaljivo?
ne, ker je to kompliment.

moje sozalje vsem, ki se jim ob vsem, kar v sloveniji obstaja, ravno vsegliharji zdimo taksen zgoc problem, da je ob vsaki temi treba zraven se o tem.

in vsem drugim kurcem, ki jim svaka dlaka smeta :)

poskusite imeti lep miren praznicni teden. ne glede na ideolosko neskladnost ali skladnost ali indiferentnost do teh konkretnih praznikov.
crt sporočil: 27.081
[#2379408] 28.04.14 07:55 · odgovor na: crt (#2376290)
Odgovori   +    0
[crt]
> [WikiLeaks]
> Super, da ste vnesli navedeno opcijo, me pa zanima, zakaj greš po izbrisu postov kar v čakalnico. Bi razumela, če bi bilo izbrisano tudi uporabniško ime, tako pa....

ker imas po dogodku 0 objav, kar je kriterij za avtomaticno uvrstitev vanjo (ce se prav spomnim).

da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass.

mogoce gustl meni drugace, vendar ima znj drugega dela, tako da pocakajva.
evo gustl se je javil in narocil, da izbris samo objav ohranja uprabnikovo stanje glede cakalnice taksno, kot je bilo pred izbrisom.

to je zdaj narejeno. ce bodo tezave, sporocite.

ta tema je bila pred par dnevi zaklenjena zaradi izbruha plemenske tematike.

zdaj je znova odprta, da bi se v njej dalo pomagati komu, ki bi imel tezave ali vprasanja **o delovanju tega, kar pise v naslovu**.

v kolikor bo spet naval na vse, za kar je na voljo samo ves preostali forum, bo znova zaklenjena.

enjoy.
Gustl sporočil: 13.624
[#2379564] 28.04.14 10:22 · odgovor na: crt (#2379408)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Gustl 28.04.2014 10:31
[crt]
> [crt]
> > [WikiLeaks]
> > Super, da ste vnesli navedeno opcijo, me pa zanima, zakaj greš po izbrisu postov kar v čakalnico. Bi razumela, če bi bilo izbrisano tudi uporabniško ime, tako pa....
>
> ker imas po dogodku 0 objav, kar je kriterij za avtomaticno uvrstitev vanjo (ce se prav spomnim).
>
> da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass.
>
> mogoce gustl meni drugace, vendar ima znj drugega dela, tako da pocakajva.

evo gustl se je javil in narocil, da izbris samo objav ohranja uprabnikovo stanje glede cakalnice taksno, kot je bilo pred izbrisom.

to je zdaj narejeno. ce bodo tezave, sporocite.

ta tema je bila pred par dnevi zaklenjena zaradi izbruha plemenske tematike.

zdaj je znova odprta, da bi se v njej dalo pomagati komu, ki bi imel tezave ali vprasanja **o delovanju tega, kar pise v naslovu**.

v kolikor bo spet naval na vse, za kar je na voljo samo ves preostali forum, bo znova zaklenjena.

enjoy.
Če se je kdo od danes od ure zgornjega sporočila naprej (torej 7:55) znašel v čakalnici, prej pa ni bil, je to napaka. Prosim, javite mi na zasebno sporočilo ali pač odgovorite na to, bom videl v čakalnici.

Zaenkrat imamo dva taka primera, lahko sta edina, lahko jih je več.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2379720] 28.04.14 12:28 · odgovor na: Gustl (#2379564)
Odgovori   +    0
Nepovezano vprašanje: Neplačniki na forumu ne moremo čvekati v temah, ki so pod plačljivimi članki.

Skoraj vsaka tema zaide iz besedila članka v splošno debato - torej ali so zmagali naši in kdo so to naši, nakar vsi čutimo sveto dolžnost da se izjasnimo, pa se ne moremo :-)

Je kaj volje, da bi se ta fičer spremenilo? Jaz neplačnik bi recimo rad repliciral tebi, ki v temi "brez alternative": forum.finance.si/?m=...710&single pišeš o izbiri manjšega zla ali izbiri neprihoda na volitve, obenem pa tudi o neubstoju sirovega bureka.

Kot normalen slovenec sem seveda prepričan, da bi moj prispevek k razpravi imel dodano vrednost in je velika škoda tako za branost foruma kot za splošen obisk spletne strani, da tam svojega prispevka ne morem oddati :-)
Gustl sporočil: 13.624
[#2379732] 28.04.14 12:36 · odgovor na: anon-207617 (#2379720)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Nepovezano vprašanje: Neplačniki na forumu ne moremo čvekati v temah, ki so pod plačljivimi članki.
Tako je, ne morete.
Je kaj volje, da bi se ta fičer spremenilo?
Niti najmanjše. Prej v smer, da bi tudi povsod drugod samo plačniki.

Jaz neplačnik bi recimo rad repliciral tebi, ki v temi "brez alternative": forum.finance.si/?m=...710&single pišeš o izbiri manjšega zla ali izbiri neprihoda na volitve, obenem pa tudi o neubstoju sirovega bureka.
Kot normalen slovenec sem seveda prepričan, da bi moj prispevek k razpravi imel dodano vrednost in je velika škoda tako za branost foruma kot za splošen obisk spletne strani, da tam svojega prispevka ne morem oddati :-)
Odkar smo se sprijaznili, da obisk spletne strani ni in nikoli ne bo enako EUR, je v luči tega, da EUR je postavka v izkazu uspeha, obisk pa ne, precej več teže na projektih in pristopih, ki neposredno prinašajo EUR in ne zgolj obisk.

Strani: 1 2