Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.628
[Servis] Tema: kako izbrisati svoje objave in uporabnisko ime
[#2379564] 28.04.14 10:22 · odgovor na: crt (#2379408)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: Gustl 28.04.2014 10:31
[crt]
> [crt]
> > [WikiLeaks]
> > Super, da ste vnesli navedeno opcijo, me pa zanima, zakaj greš po izbrisu postov kar v čakalnico. Bi razumela, če bi bilo izbrisano tudi uporabniško ime, tako pa....
>
> ker imas po dogodku 0 objav, kar je kriterij za avtomaticno uvrstitev vanjo (ce se prav spomnim).
>
> da se to zgodi tudi v primeru, ko jih imas 0 zaradi samoizbrisa, je sicer stranski ucinek (v casu vpostavitve cakalnice 2.0 samoizbrisa se ni bilo), vendar je po moje vsebinsko kar na mestu. ker to, da se nekdo odloci resetirati svojo zgodovino, po moje sugerira, da zacenja nekako na novo, torej je normalno, da se tudi na novo vrednoti, ali dobi get out of jail pass.
>
> mogoce gustl meni drugace, vendar ima znj drugega dela, tako da pocakajva.

evo gustl se je javil in narocil, da izbris samo objav ohranja uprabnikovo stanje glede cakalnice taksno, kot je bilo pred izbrisom.

to je zdaj narejeno. ce bodo tezave, sporocite.

ta tema je bila pred par dnevi zaklenjena zaradi izbruha plemenske tematike.

zdaj je znova odprta, da bi se v njej dalo pomagati komu, ki bi imel tezave ali vprasanja **o delovanju tega, kar pise v naslovu**.

v kolikor bo spet naval na vse, za kar je na voljo samo ves preostali forum, bo znova zaklenjena.

enjoy.
Če se je kdo od danes od ure zgornjega sporočila naprej (torej 7:55) znašel v čakalnici, prej pa ni bil, je to napaka. Prosim, javite mi na zasebno sporočilo ali pač odgovorite na to, bom videl v čakalnici.

Zaenkrat imamo dva taka primera, lahko sta edina, lahko jih je več.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(