25 min
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
57 min
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
2 uri
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
2 uri
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
6 ur
Delnica NLB: Zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
6 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
6 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
6 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
6 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
6 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
6 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
12 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
12 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
13 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
15 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
21 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
21 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
24 ur
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1
1 dan
Volkovi z Wall Streeta: kdor ima čipe, je car. Litij kot nakupna priložnost? 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Na našem trgu eden najpomembnejših renaultov

Strani: 1

GV-1113 sporočil: 2.317
[#3049217] 04.10.24 11:32
Odgovori   +    5
Klinc pa bencinski hibridi. Dajte v ponudbo še cenejši dieselski motor, pa naj se kupci odločijo.

Pri takšni vsiljeni ponudbi se kupci seveda odločajo za voating by walking. Away.
XDONA1 sporočil: 1.954
[#3049224] 04.10.24 12:36 · odgovor na: GV-1113 (#3049217)
Odgovori   +    0
[GV-1113]
Klinc pa bencinski hibridi. Dajte v ponudbo še cenejši dieselski motor, pa naj se kupci odločijo.

Pri takšni vsiljeni ponudbi se kupci seveda odločajo za voating by walking. Away.
Kdo pa še kupuje te ropotajoče in tresoče škatle (beri dizel)? :)

Pa očitno se kupci ne strinjajo s tabo:
36.4% of all new cars registered in the European Union run on petrol, while diesel accounts for 16.4% of registrations. 21.6% of new passenger cars in the EU are electrically-chargeable vehicles (12.1% battery electric + 9.4% plug-in hybrids), while hybrids account for 22.6% of total car sales

www.acea.auto/figure...ar%20sales

Tudi trend je negativen skozi leta....
GV-1113 sporočil: 2.317
[#3049239] 04.10.24 14:27 · odgovor na: XDONA1 (#3049224)
Odgovori   +    7
Jaz in vsi moji prijatelji prisegamo na diesel. Dobro zvočno zatesnjen avto nič ne ropota, hkrati a diesel sprošča najmanj C02, ker je pač energetsko najbolj učinkovit motor.

SUV z majhnim bencinskim mlinčkom je navadno sranje. Da o resnih težkih terencih sploh ne govorimo.
GV-1113 sporočil: 2.317
[#3049240] 04.10.24 14:29
Odgovori   +    7
V EU pa registracije novih dieselskih avtov statistično seveda padajo. Pa ne zato, ker jih kupci ne bi želeli, ampak ker jih morajo proizvajalci po nareku "zelene" EU politike umakniti iz ponudbe.
Nollem sporočil: 1.130
[#3049241] 04.10.24 14:32 · odgovor na: GV-1113 (#3049240)
Odgovori   +    7
[GV-1113]
V EU pa registracije novih dieselskih avtov statistično seveda padajo. Pa ne zato, ker jih kupci ne bi želeli, ampak ker jih morajo proizvajalci po nareku "zelene" EU politike umakniti iz ponudbe.
tako je. Dacie Duster so šle za med, ampak ne zato, ker so bile zaradi prihoda novega modela cenejše, temveč zato ker so bile zadnje dacie Duster z dizel pogonom...
XDONA1 sporočil: 1.954
[#3049242] 04.10.24 14:39 · odgovor na: GV-1113 (#3049239)
Odgovori   +    0
[GV-1113]
Jaz in vsi moji prijatelji prisegamo na diesel. Dobro zvočno zatesnjen avto nič ne ropota, hkrati a diesel sprošča najmanj C02, ker je pač energetsko najbolj učinkovit motor.

SUV z majhnim bencinskim mlinčkom je navadno sranje. Da o resnih težkih terencih sploh ne govorimo.
Saj ni CO2 edini onesnaževalec, v bistvu to niti ni osnezanževalec :)

youmatter.world/en/c...20category

Strani: 1


vm-kiva