Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: ETN vpogled deluje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

JanezNovak131 sporočil: 1.102
[Nepremičnine] Tema: ETN vpogled deluje
[#738345] 08.03.10 14:59 · odgovor na: anon-199865 (#738314)
Odgovori   +    0
[noamchomsky]
Kooončno bi lahko rekli uporabniki, pa čeprav so še porodni krči. Po 8 mesecih,vsa čast razvijalcem sistema, po mojem bi jim ga kakšni mulci doma razvili prej in ceneje, a denar in čas je treba nekako upravičit.

Moje kratke ugotovitve:
1. Kje je merilo 1:5.000 o katerem se govori v navodilih, ker max 750m ni enako kot prej 1:5.000 (mogoče pa so se merila v 8 mesecih spremenila?)
2. kje so opcije "samo realni posli" in /ali "samo ensotavne transakcije" kot je to anvedeno v navodilih na strani 11.
3. Pri vseh poskusih sem dobil zadetke samo v oranžni barvi, niti enega v rdeči - mogoče pa so oranžni izbrani posli, a kaj so potem rdeči?
4. Čemu neki je namenjen izbor iskanje, saj ko izbereš občino, se ti izbor katarstrskih občin ne omeji, pri naseljih pa jih moraš sam poznat - čeprav ima GURS podrobne podatke očitno razvijalci niso iz iste "hiše".

Huh preštej počasi do deset in si misli, da so razvijalci imeli pred seboj cilj users unfrendly....................................potem se bomo manj jezili.
:) Temu se pa reče poštena&konstruktivna kritika. Se podpišem.


Glede na bonitetne podatke 2008, pa bo Sinergise d.o.o. sigurno vsaj zlata gazela:
vpisani v register - 04.09.2008
Osnovni kapital - 7.500
Sredstva - 1.067.818
Kapital - 74.620
Celotni prihodki - 594.052
Zaposlenih - 2,67
Čisti poslovni izid - 68.245

Kdo od družbenikov pa pozna ljudi na GURS, MOP in MOK, da tako majhno in mlado podjetje dobiva tako velike posle, pa ne vem :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(