Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-195618 sporočil: 1.141
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#722797] 22.02.10 18:42 · odgovor na: crt (#722028)
Odgovori   +    4
Xexexe crt (Jakhel, bre), kako ja to da razumem, kad si tako škrt na rečima, jebote ....
Aaaa jeto računal.NIŠ.ko - admini.STRATOS.key - vič (ama oću reći VIC .... bemti EU-tipkofnicu, koja me uvek zajebava kada hoću sa vis-oko-pred.postavljenima da se pogovarjam)
Torej tisto "Mujo - Haso - bre - hm" je tvoj dopri.NOS totem tematu, krštenom "Treniranje smejalnih mišic" .... A ne da(?) ....
Pa nam reci ti sada da li da se smejemo ili da plačemo, da ne bude opet opomena.:
"Ajde sjašite, to je OFF-TO-PIČ, idite u 3PM na politiku, pa se tamo zajebavajte".... xexexe
Oli si stal v bran tvojem prrrr.JAT.lu novom pizdunu (pardon pizdeku) alias ex-blaženopočivšem šalamunu, koji se od na.TUR.liziranog (je)Bosanca pokušava preleviti u nekog pipipipizdeka Janeza (jebiga, čim spomenem šalamantu, oma mi počne tipkofnica zamuckivati) ....
BTW .... As ti dojel da imaš že dva uvla-kača, ki nemrejo ven iz šama.NOVE riti, pa so se navezali na tebe, misleć da će tako najbolje sačuvati svoje pozi.CIE, te ostati i dalje f riti....
PS
Čuvaj se takvih, koje mi BGD-Balkanci zovemo "podguzne muve" oli "zunzare - govnare"
(ovoga puta su to samo s8t i tamoneki dudek, kojem nick pristaje "ko ata na mamo", ali nije rečeno da se odsada ne nadamo invaziji, pogotovo što je toti pipipipizdek počeo pipipisati viceve o svojem imaginarnom (šta ono beše(?) .... "ko o čemu, baba o uštipcima"
forum.finance.si/?m=...1383&reply
.... A da ga je i Katja Jebišeik zajebo/la i napustio forum po onom bosanskom "jebi pa idi", pa je potom naš "chamonieux" (sha.mona.bre) i sam zbrisao sa FIN-foruma .... Xexexe
Ali ipak on je jedini moj (iako bifši) CYBER-cum, pa neka tako i ostane (kum nije dugme, BGDpress) ....
PPS
Ajde crt, prebaci ove podguzne muve na smetišče među ostale zunzare, pa imaš od mene jednu Gromovaču iz Osečine pri Šapcu (moj projekt)
www.madeinsrbija.com..._p3660.gif
Ama može i Stevan Nemanja, ako ti je gromovača previše jaka za na forum .... Xexexe

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen