Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#720446] 20.02.10 16:44 · odgovor na: (#718581)
Odgovori   +    8
Jednog dana, dok je drvosječa sjekao granu jednog drveta iznad rijeke, njegova sjekira upade u rijeku. Kad je zaplakao, pojavi se Bog i upita: "Zašto plačeš?"

On je odgovorio da mu je sjekira upala u vodu, i da mu je potrebna jer tako zaradjuje za život. Bog sidje u rijeku i pojavi se sa zlatnom sjekirom. "Jel' ovo tvoja?" upita Bog.
Drvosječa odgovori: "Nije."

Bog ponovo sidje i pojavi se sa srebrnom sjekirom. "Jel' ovo tvoja sjekira?" upita Bog. Drvosječa ponovo reče: "Nije."

Bog ponovo sidje dolje i pojavi se sa željeznom sjekirom. "Jel' ovo tvoja sjekira? upita Bog. Drvosječa odgovori: "Da."

Bog je bio oduševljen čovjekovim poštenjem te mu dade sve tri sjekire i tako drvosječa sretan ode kući.


Nakon nekog vremena, drvosječa je šetao sa svojom ženom po obali, kad mu žena upade u rijeku. On zaplaka, a Bog se ponovo pojavi i upita ga: "Zašto plačes?" "Oh, Bože, žena mi je upala u rijeku!" Bog sidje dolje i pojavi se s Jennifer Lopez. "Jel' ovo tvoja žena?", upita Bog. "Da!" reče drvosjeca. Bog se naljuti, "Slagao si! To nije točno!"

Drvosječa odgovori: "Oh, oprosti mi, Bože. U pitanju je nesporazum. Vidiš, da sam rekao da Jennifer Lopez nije moja žena, ti bi se pojavio sa Catherine Zeta-Jones. Nakon što bih ja rekao da ni ona nije moja žena, ti bi se pojavio sa mojom ženom. I kad bih ja rekao da to jest moja žena, ti bi rekao da mi daješ sve tri. Bože, ja sam siromašan, i ne bih se mogao brinuti o sve tri supruge, i zbog toga sam rekao da je moja supruga Jennifer Lopez!"


Pouka: Kad god muškarci lažu, to je iz dobrog i časnog razloga, i na dobrobit svih!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen