Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Lepo prosim za komentar in grobo oceno spodnjega stanovanja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-180418 sporočil: 301
Dvojčki se mi ne zdijo povsem ista zgodba kot dvostanovanjska hiša. Pri dvojčkih je običajno tako da ima vsako stanovanje svoj vhod, svoj vrt, svoja parkirišča in edina skupna stvar, ki ostane je ena skupna stena/meja.

Ljudje v dvojčkih so na boljšem tudi zaradi ogrevanja in nevzdrževanja 1/4 fasade. Pomembna pri tem je resnično razčiščena meja in predvsem dobra zvočna izolacija tistega skupnega zidu.
Višja cena m2 stanovanja v bloku glede na ceno m2 v hiši največkrat upravičena. Imam prijateljico, ki je kupila ogromno stanovanje v tri stanovanjski hiši in na težave,ki jih ima tam, jaz v bloku nikdar še pomislila nisem, ker mi ni bilo treba.
Poleg tega so vsaj v preteklosti, res veljale določene zahteve pri zidavi večstanovanjskih blokov s tem pa tudi manjša verjetnost hudih konstrukcijskih presenečenj.
Tisti, ki živijo z lastnimi starši v istih hišah, so vsaj kdaj na bojni nogi zaradi različnih interesov, tako da o tem ne velja razpravljati. Ničkolikokrat slišani izrek o mladih in starih pod isto streho velja..

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(