Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61706 sporočil: 6.178
Mi gre na jok, ker Hribar-Bara ne morem pogledat tako, da bi normalen ostal ... sem celo pomoč prvega medijskega portala slovenskega, od vseh Državljanov vzdrževanega, pogledal in piše da so krivi vsi serverji od njih do končnega prevzemnika ... čudno, vsi ostali audio-video, od povsod, mi normalno delajo...čudno...lahko je, da so preobremenjeni, tudi piše, ja to bo -vsi rtv gledamo, vsaj miljarda nas gor vsak trenutek visi - no zdej čakam, da bo u Sloveniji ura 4 in 15 minut zjutraj, da bom vidu ali je še miljarda povprečje ali kakšen plus, minus ... no in ko se tako matram, že cel teden, sem datume, kdaj bo Franci iz Pule, iz oštarije majhne in poceni, Fiorino-bi prevedu rožca samo moškega spola, pa ne vem kako se po slovensko taki rožci reče, cvet, cvetoči... u Menzi pri Koritu-ni to un bife pri rtv ampak je v Metelkova Mestu, u živo snemal...ni sreda, bolje da kr sami v Menzo pogledate-googl, zelo lep portal, kdaj točno je ... sem cel dan brskal, po mašini, kje sem to sredo pobral, kje je do napake prišlo in sem tako na Azro še zraven naletel...čeprav se glazbe, ki me v preteklost, to je v stanje YU spravlja izogibam ... in sem si takoj trikrat zavrtel - poljubi me ... ravno u dupe...potem pa še trikrat do dna, in potem še trikrat kurvini sinovi in potem sem pustu da mi Balkan, do zdej igra ... in tako je minila nedelja v solzah in smehu...torej googlajte, ne meni verjet ... težka su vremena za Starce- ta pa najbl zadane.
ja bolana in debilna je ta scena ... pravi...tudi to ni sposobna dojet, da, če te Narod skozi kolne-si preklet.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(