Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša: Verjetno se bomo izenačili s SD

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[Glavni forum] Tema: Re: Janša: Verjetno se bomo izenačili s SD
[#327281] 25.09.08 14:41 · odgovor na: anon-3916 (#327220)
Odgovori   +    0

XBIAL je napisal(a):
Previdno, kolega. BTW, kam bi pa mene popredalčkal, ko si že tako determinističen? Karkorkoli me že označiš, ne bom zameril. Pa posebnega veselja tudi najbrž ne bom pokazal; me je pač sama radovednost in nič več.

Lep pozdrav, Purinoli

Če dovoliš meni, ki me nisi izzval: ti si anarho liberalec s primesmi zagovarjanja idej aziatskega despotizma . (Boh te nima rad: ti bi bil za to, da Slovencli pričnemo delat po 16 ur na dan in to do 75 leta!) Ne bo ti uspelo, ne, ne in še enkrat ne! To je Jelovica! Mi ne bomo skrenili s poti zelo učinkovitih idej druga Tita, Kardelja, Kučana in Džuče!
 
Ups, XBIAL, če malce skombiniram, bi se diagnoza izšla v Despotski Anarho Liberalec, podvrsta Aziat. Spoštujem tvoje mnenje, pa čeprav si kiksnil za pol globusa ( samo moje mnenje he he). Pa po vrsti. Anarhisti so bratranci nacifašikomunistov. Tam mene seveda ni niti v sanjah. Delat po 16 ur je seveda preveč (razen izjemoma, ko delo to zahteva, takrat se da tudi 34 ur brez spanja. Preverjeno), 10-13 je pa kar pravšnja mera, sicer človeški potencial ni izkoriščen, kar je škoda. Delo do 75 leta sem imel v mislih samo za zdrave seveda. Za tiste zelo zdrave pa do 85 leta, da ne bo pomote.

Nikakor pa ne do 55 leta, kot zdaj in da ne omenjam velikega števila primerkov, ki gredo ZDRAVI v penzijo pri 37. Fuj in fej!!! Kar se pa Azijcev tiče, pa itak že kažejo zobe Zahodu in če hočeš nasprotnika preseč, ga moraš preučit in pobrat dobre stvari od njega. In imajo jih kar precej, kot tudi slabih. Meni imponira njihova pridnost, sposobnost hitrega prevzemanja dobrih idej in predvsem izjemna učinkovitost.

SLO cestni križ, največji projekt ( in največja pralnica denarja ) naredijo na Kitajskem v nekaj mesecih. Vsakokrat, ko pridem tja, komaj prepoznam okolico, toliko novega je zgrajenega. Ljudje pa vedno bolj bogati. Dobri inženirji so tam ABSOLUTNO bolje plačani, kot pri nas v Krki in Leku. Davki so nižji.....

Ampak to je že druga tema. Lep pozdrav, Purinoli

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(