Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Janša: Verjetno se bomo izenačili s SD

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-59943 sporočil: 1.662
[Glavni forum] Tema: Re: Janša: Verjetno se bomo izenačili s SD
[#326181] 24.09.08 14:54 · odgovor na: anon-9013 (#326018)
Odgovori   +    0

enfrice je napisal(a):

 
Samo v 3 volilnih okrajih (Lj. Bežigrad, Lj. Center in Postojna) od 8 je zmagal Pahor. V ostalih 5 Janša. Skupna razlika pa je cigansko-čefurska v korist Pahorja. Med Slovneci v RS torej Pahor ni zmagal. Treba se bo torej znova vprašati, čigava je ta država.

Enfrice.
 
Po vaši logiki, potem moj glas ni enakovreden tvojemu?! Zato ker sem iz ene od treh pokrajin kjer je SDS "izgubila" ?

Najbrz bi bilo za jaševce edino sprejemljivo da njihovi glasovi štejejo za 2. za vse ostale stranke pa samo 1/2.?!

Pa kaj bi vi radi?! Diktaturo al kaj?! Že tako je Janša praktično imel diktaturo. Vi bi nam še volitve vzeli, ker po vašem "ne znamo pametno" volit?!

In sorry. če je v 5ih volilnih okrajih zmagala SDS je to še vedno ni cela slovenija. in kaj mene boli đoko, če je zmagal SDS v volilnem okraju kjer je not vlkjučen triglavski narodni park ki ima 100 prebivalcev, in kjer je not vkljuceno pohorje in razne ostale gore kjer sploh ni ljudi... etc.

Ne serite s temi volilnimi okraji. Vsak glas šteje, vsi smo enakopravni.. to imamo zapisano v ustavi.
45% glasov je šlo za levico. 40% pa za desnico (SDS SLS SNS). ostalo pa je pobral desus. Raje bi se sekirali nad tem da upokojenci poberejo tak procent glasov... kriza res.

Kdo je zdaj zmagal?!

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(