Zasebnost

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Stanovanja stanovanjskega sklada

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24781 sporočil: 3.126
[Nepremičnine] Tema: Stanovanja stanovanjskega sklada
[#31621] 28.12.06 15:47 · odgovor na: anon-87375 (#31572)
Odgovori   +    0

Sunshine386 je napisal(a):

Ne bodi prepotenten ker drugače deluješ kot da imaš IQ sobne temperature in da si ostal brez močnih argumentov namesto katerih raje uporabljaš argumente moči. Takega vtisa pa prav gotovo ne želiš dajati, ka-li?

Razpisne pogoje, obrazec za prijavo, prednostne skupine in tlorise vseh zame zanimivih stanovanj imam že nekaj dni sprintane in ležijo na pisalni mizi poleg mene. Tako da raje drži kljun kot da stresaš take pokroviteljske puhlice.

Jaz nisem kriva če so mene moji starši 5 let prepozno naredili. Ti - pravočasno rojeni gospod s svetniškim sijem nad glavo - si seveda vseveden in tako nedvomno veš, da vozim 14 let star švoh avto, živim doma, sem vse letnike opravljala sproti, si sama financirala 3 mesece študentske izmenjave in prav gotovo veš tudi to, da nisem od blizu videla ne Kube, ne Tajske, Balija, niti kakšne druge eksotične države. Prav gotovo ti je poznano tudi dejstvo, da ne zapravim niti tolarja za alkohol in cigarete ter da sem redno zaposlena. Ampak jasno... tebi je treba omogočiti dostop do vsaj še ene treh poceni stanovanj. Pač tako, za investicijo. Ker si to bolj zaslužiš kot vsi tisti, ki živijo v mišjih luknjah ali pa dajejo pol svoje plače za oderuške najemnine. Tebi se to ponuja in ti pripada. Naj ti bo življenje mirno...
Bog pomagaj. Bi ti še dal kakšen nasvet, ker si ga krvavo potrebna, ampak ti ga ne bom, ker se grdo obnašaš. Tko da ti kar jamraj in jokaj še naprej kako si se prepozno rodila. :))

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(