Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Volilna loterija - Janša ali Pahor

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20020 sporočil: 69
Slovenske ankete imajo več težav, dve pa sta glavni. Prva težava je, da večino anket delajo komunisti, druga težava pa je prevelika želja z anketo oblikovati javno mnenje. Sam sem mnenja, da bi se morale ankete prepovedati vsaj 2 tedna pred volitvami in ne le en teden.
Za Slovenijo bi bilo zelo koristno, da so komunisti vsaj še en mandat brez oblasti. Na ta način bi oslabili njihov škodljivi vpliv na državo in obenem napravili lustracijo, ki bi morala biti v Sloveniji opravljena takrat kot v nekaterih drugih komunističnih državah. V nekaterih državnih službah imajo kadri prejšnjega sistema še prevelik vpliv. Ena od takih je sodstvo, ki kljub precejšnji neučinkovitosti in visokimi plačami zahtevajo še večje plače. Podobno je v večini državne uprave, kjer »kadri« izsiljujejo večje plače.
Groza me je tudi, ko komunisti (Golobič in njegovi) govorijo o poštenju. Potem se spomnim še na ostalo rdečo druščino, na Ropa, Cvikla, Jurija, Potrča, Anderliča, Kučana v ozadju, itd in na njihove rdeče tajkune, Šrota, Jankoviča, itd .
Moje mnenje je, da bi bilo bolje, da nam še naslednja 4 leta vladajo nekomunisti, pa čeprav bi to bili »magari« Marsovci.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen