Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Glas ljudstva v razkoraku

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-59943 sporočil: 1.662
[Glavni forum] Tema: Re: Glas ljudstva v razkoraku
[#314564] 11.09.08 14:58 · odgovor na: anon-129959 (#314414)
Odgovori   +    0

cinq je napisal(a):
ala, pesek, prijatelj od trdonje !... ne lajej tolko !!... in če bi že šel slučajno na volitve, bodi siguren, da ne bi volil tvoje - tiste levosučne stranke !... ;-)))
Sej pravim. meni ste najhujši tisti, ki ne greste izkazat svoje politične volje, potem po volitvah ste pa taglavni in imaste za povedat vse kateri so slabi, kateri so dobri, in kakšen drek imaste na oblasti intakodalje.
Jaz za razliko ne jamram, ampak čakam na volitve vsake štiri leta, in če bo po mojem bo po mojem, če pa ne bo, pa mogoce čez naslednje štiri leta.
Tako deluje demokracija.
Samo pri nas bi moralo biti najbrz tako da bi parlamenta ne bilo, in vsi glasujemo, elektronsko. pa naj se volja ljudstva pokaže. Pa še potem bi se našla skupina ki bi rekla da je vse ponarejeno in da bi moralo biti drugače.

Jaz sem že zdavnaj predlagal da slovenijo prepolovimo na levo in na desno, potegnemo črto čez sredino, na zahod stlačmo leve, na zahod pa desne. Pa naj vsaka stran po svoje manipulira, ljudje pa naj se selijo med eno in drugo stranjo, kot jim paše. :D

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(