5 ur
Siemens Energy čisti izgubarsko vetrno podružnico Gamesa in izboljšuje napovedi dobička
6 ur
Najbolj brani članki danes
9 ur
NLB z rekordnim rednim četrtletnim dobičkom, je pa na ravni zadnjega lanskega četrtletja 5
10 ur
Nove omejitve za Airbnb na Dunaju: kakšne so v primerjavi z načrtovanimi prepovedmi pri nas
12 ur
V ZDA preklicali izvozna dovoljenja za dobavo čipov kitajskemu Huaweiju 2
12 ur
BMW M4 CS prihaja z motorjem, ki izvira iz serije DTM 2
13 ur
Sistemska in interesna ksenofobija do tujih lastnikov ubija vrednost Slovenije 6
14 ur
Protiinflacijski boj: Korejci so dali fokus na skrčflacijo, Nemci na kebabflacijo 4
14 ur
Takšno naj bi bilo vprašanje na novembrskem referendumu o JEK 2 6
14 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
14 ur
Arbitraža: Republika Srbska mora slovenski družbi plačati 45 milijonov evrov 1
15 ur
Švedska centralna banka je znižala ključno obrestno mero 1
15 ur
Katere inovacije na področju energije navdušujejo v EU 3
15 ur
Tudi poštarji bodo stavkali 1
15 ur
Dvomesečno rast proizvodnje v nemški predelovalni industriji je marca prekinil nov upad
16 ur
Nasvet: na kateri upravni enoti se najmanj čaka na osebne dokumente 2
17 ur
Stroški oklestili dobiček BMW
18 ur
Poglejte, kako nove tehnologije in digitalizacija znižujejo stroške in zmanjšujejo ogljični odtis kmetij (PRO)
18 ur
Okusi Vipavske – poklon bogati vinarski in kulinarični tradiciji
21 ur
Z orodjem SMT strateško načrtovanje razvoja kmetije ni noben bavbav 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Walter Wolf podkupil Janšo?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Re: Walter Wolf podkupil Janšo?
[#306555] 02.09.08 11:23 · odgovor na: anon-76887 (#306467)
Odgovori   +    3

0902ISXdX je napisal(a):


Jaz ne vem kaj je res in kaj ni.

Zdi se mi neverjetno, da bi finska nacionalna televizija sproducirala pamflet zgolj z izjavami nasprotnikov JJ in brez dokaznega materiala.

Prav tako se mi zdi od danes naprej neverjetno, da lahko JJ zmaga na letošnjih volitvah.


P: volil bom SDS.
 
Moja napoved je, da zmaga SDS, volit pa ne bom sel. Po moje bo ta afera koristila jansi. Sprozili so jo prezgodaj, idealno bi bilo recimo 5 dni pred volitvami.

Kot sem ze napisal - meni je cisto jasno, da se je tu podkupovalo vse naokrog, ampak, za bozjo voljo, zakaj bi podkupoval nekoga, ki komaj caka da LDSovski firmi odpelje posel?

Enostavno ne vidim razloga, da bi kdo sel sploh trosit denar za podkupnino za predsednika vlade, ki mu je to bila lifetime opportunity da zjebe racune LDS o "crpanju" miljarde evrov, in jim tako izmakne pomembno ekonomsko bazo. Tretjega ponudnika pa, kolikor vem, ni bilo.

Anyway, moja napoved je naslednja:

- zadeva bo galvanizirala hard core jansiste, da bodo navalili na volitve. tudi potencialni volilci malih strank, ki so na robu vstopa (NSI, SLS) znajo voliti za janso.

- SDS bo sprozila svojo masinerijo (saj je na oblasti, a ne?) in zacela privijati razna globoka grla in osebe iz intervjuja, da pokazejo dokaze. Ce bodo reakcije taksna, kot od Draga Kosa ("Vem ne, da so podkupovali, ampak sklepam") potem generalu na naslednjih volitvah 40% ne uide, 30% pahor, 10% jelincic, ostanek pa preostali.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen