Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 6.065
Zadnja sprememba: mimoidoci 14.05.2024 15:40
[najobj]
> [odvisnik]
> Oja živel v večstanovanjski stavbi 10 let :).
> Ampak smo se znali zmenit.

... ja, ampak rahlo dvomim, da ste se znali zmenit, kako se ne sekirat zaradi nočnega veseljačenja pijanih turistov, zaradi katerih so brez mirnega spanca stanovalci zgodaj zjutraj hodili na delo nenaspani ...

P.S.: res me zanima, koliko sosedov v stanovanjskem bloku se bo strinjalo, da imajo z uveljavitvijo zakona o Airbnb vsaki novi teden nove razuzdane "sosede" z drugega konca sveta ... khmm, sploh če pomislim na v tem primeru upravičeno slovensko favšijo, ko bodo ljudje na enem koncu Slovenije gledali - itak jih verjetno še nikoli niso videli - podjetne "sosede" z drugega konca Slovenije, kako služijo z oddajanjem svojih verjetno podedovanih "Jazbinškovih" stanovanj, ker so s pojavom Airbnb zgruntali, da z oddajanjem stanovanj turistom za nekaj dni čez celo leto zaslužijo nekajkrat več, kot pa so/bi zaslužili z oddajanjem "normalnim" dolgoročnim najemnikom, ki so/bi si z najemom reševali svoj stanovanjski problem, ker o nakupu lastnega stanovanja lahko samo sanjajo ...

čuj si ti kdaj opazil, da tvoja ideološka stališča v tekstih izredno lepo zapakiraš in podkrepiš tudi z literarnimi prvinami oziroma z besednimi figurami, kot so npr. metafore, pretiravanja, bistroumni nesmisli, primerjave, okrasni pridevki, emfaza in druge.

Npr.: "razuzdani sosedi z drugega konca sveta" versus "normalni dolgoročni najemniki"

Ali pa: "podjetni sosedje iz podedovanih Jazbinškovih stanovanj" versus "najemniki, ki o nakupu lastnega stanovanja lahko samo sanjajo"

Meni se ob tvojih globoko doživetih in poglobljenih interpretacijah često orosi oko in neredko se zalotim, ko naglas zakolnem in udarim po mizi, kot sem tudi ob branju tvojega zgornjega čustva parajočega prispevka, rekoč: "Jebemti, a bo kdaj kaj pravice na tem svetu, ali ne."

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen