Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.964
Zadnja sprememba: najobj 04.04.2024 15:45
... »To, kar piše vlagatelj Maks, bi morala biti obvezna vsebina v šolah. Že zdavnaj. Na vseh ravneh od vrtca dalje. Ampak naši Kim Yong Uni imajo raje bogato državo (davkoplačevalski denar) kot bogate državljane,« je zapis na forumu Financ. ...

... OK, zgoraj citirano s totega foruma res ni napisal vlagatelj Maks, ker pa je citat v svojem članku objavil, se z njim očitno strinja, tako da je potem malo hecno, ko vlagatelj Maks v istem članku napiše, da državljanom Severne Koreje - od kod sicer omenjeni Kim Yong Un - podobno revni državljani Slovenije s svojimi prihranki sestavljajo maso 26 milijard evrov depozitov na bankah, kar po mojem skromnem mnenju za reveže ni glih tako malo ...

P.S.: ne vem, če vlagatelj Maks res verjame, da bi 26 milijard evrov depozitov na bankah vloženih na borzo v zadnjem letu slovenskim davkoplačevalcem prineslo 27 odstotkov profita, kot ga je na S&P 500 z 70% portfelja prineslo vlagatelju Maksu, vsekakor pa vem, da slovenski davkoplačevalci kljub inflaciji z 26 milijardami v svojih štumfih in depozitih na bankah spijo bistveno bolj mirno, če se seveda ne sekirajo zaradi podivjanih vojnih hujskačev na "demokratičnem" zahodu, ki s hujskanjem k vojni NATO pakta proti Rusiji s prodajo orožja služijo še več, kot bi zaslužili z delnicami na borzi ... aja, da ne bo pomote, o borzi mislim "ko voli nek izvoli", kot pravijo naši južni bratje, sam pa imam - kolikor mi je spanca zaradi omenjenih vojnih hujskačev na "demokratičnem" zahodu sploh še ostalo - raje miren spanec, čeprav sem zdaj že dolgo let nazaj tudi sam bil zelo aktiven vlagatelj na LJSE in kot bi rekli Nemci "mit einem blauen Auge davonkommen" ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(