Zasebnost
3 ure
Bo v UKCL kaj manj tveganj za korupcijo? Do 300 razpisov bodo prepustili zunanjim izvajalcem
3 ure
MZEZ po zahtevi tožilca ICC poziva k pregonu zločinov v Izraelu in Palestini
3 ure
Golob obljublja tretjo medicinsko fakulteto 1
5 ur
Čebelarji bi radi 10 evrov za vsak panj
5 ur
Lani rast števila kibernetskih napadov in prevar prek SMS
5 ur
Delnice mojega farmacevta ne premikajo rezultati, temveč konkurenca
6 ur
Golob: Pogajanja o plačni reformi v zaključni fazi, po načrtih bi se končala do poletja 2
6 ur
GEN energija bo šla v skrbni pregled družbe Gorenjske elektrarne
6 ur
INTERVJU »Uspešno digitalno preobražena podjetja imajo v povprečju za 69 odstotkov večjo rast EBITDA«
7 ur
Japonci pospešeno zaganjajo proizvodnjo vodika in amonijaka. Bo amonijak nadomestil premog v termoelektrarnah?
7 ur
Hrvati znižali trošarine, bencin in dizel bosta cenejša kot pri nas
7 ur
Tesla zaradi popustov v težavah pri flotnih kupcih
7 ur
Od polnoči nižje cene bencina, dizla in kurilnega olja
8 ur
Je Slovenija hrvaška kolonija? Močna EU in strah pred imperialno Postojno 9
8 ur
Uradno: Celjske mesnine prodane družbi Braća Pivac 5
8 ur
Aprila izdanih več gradbenih dovoljenj za gradnjo stanovanj kot marca
8 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
8 ur
Kako podjetje pripraviti na umetno inteligenco? O tem na dogodku v sredo
8 ur
(Partnerji sporočajo) Slovensko logistično združenje vabi k prijavam na razpis za logistični projekt leta 2023
8 ur
Električni avto je lahko zastonj! (Oglas)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0531Zavar sporočil: 1.323
[najobj]
> [0531Zavar]
> > [najobj]
> > > [0531Zavar]
> > > > [najobj]
> > > > > [0531Zavar]
> > > > > > []
> > > > > > Prvi uradni odziv Kijeva pa je bil, da si je Moskva sama inscenirala to teroristično grozodejstvo.
> > > > > >
> > > > > > Ne vem, če nimajo trdnih dokazov za tako trditev, potem se moramo vsi zamisliti nad tem, kake tekočine pijejo odgovorni v mestu, ki ga mi Evropejci financiramo.
> >
> > > > > Mene bolj skrbi to, da bi Putin obtožil Ukrajino, da stoji za tem napadom in vsemu temu kar bi potem sledilo (če se spomnimo Čečenije in kaj je ostalo od mesta Grozni).

> > > > ... ja, ker bo sredi vojne v Ukrajini s terorističnimi napadi "islamska država" izkoristila zmedo med ljudmi, z oblasti odstranila Putina in v pravoslavno Rusijo uvedla islam ... eh, jebiga ...

> > > O čem ti to napletaš ?
> > > Namreč, o tem, da je Ukrajina povzročila ta gnusni napad na civiliste v Moskvi ,čedalje bolj napleta Kremelj.
> > > Kaj hočeš dopovedat ?

> > ... OK, do zdaj sem sicer mislil, da se ob mojih neprijetnih komentarjih vedno znova samo sprenevedaš, zdaj pa mi je jasno, da si funkcionalno nepismenen in res rabiš prevod za vsako mojo besedo ... no, ampak da ne bom še enkrat isto pisal, tukaj forum.finance.si/?m=...632&single preberi P.S., kjer z nekaj komentarji zgolj povzemam svetovni javnosti do zdaj znane podatke, potem pa razmišljaj, kaj sem povedal ...

> Ok.
> Morda sem RES malo kratek..
> Preciziraj kaj hočeš povedat:
>
> 1. Terosistični napadi v Rusiji v 90tih letih so bili delo FSB -. da /ne.
> In če ne, od koga SO bili povzročeni. Kdo je zganjal teror ?

... čuj, enako kot ti nimam pojma, ampak mi za razliko od tebe na kraj pameti ne pade, da bi probal iskat neke beyond a reasonable doubt dokaze v nekih knjigah nekih wannabe zgodovinarjev na "demokratičnem" zahodu ...

> 2. Dandanašnji teroristični napad v Moskvi je bil napaad:
> - false flag operacija FSB
> - napad s strani ISIS
> - Napad s strani Ukrajine
> - napad s strani koga drugega ?

... eh, o tvojih absurdnih vprašanjih - WTF, Rusi niso poslušali opozoril od Američanov, ki so za ruski false flag izvedeli od Rusov - ne mislim razmišljat, ampak razmišljam, kdo bi v luči "obljube" nacifašističnega glumca iz Kijeva o spoznanju Moskovčanov vojne na svoji koži v grozljiv zločin lahko bil vpleten ... khmm, sploh če pomislim, da je z napadi s kasetnimi bombami na civiliste v bližnjem Belgorodu praktično vojaško poraženim nacifašistom iz Kijeva v obupu očitno edini cilj pobiti čimveč Rusov, s tem povzročiti še hujše maščevanje ruske vojske - BTW, v dveh letih vojne je v Ukrajini umrlo manj civilistov kot v dveh mesecih "obrambne" vojne izraelskih morilcev v Gazi - in ne zgolj z javno objavljeno www.rtvslo.si/svet/v...zav/702178 javno tajno v vojno dokončno zaplesti NATO pakt, ki se s spiralo vedno hujšega nasilja drugače kot z "zmago" atomskega armagedona preprosto ne more končati ...

P.S.: če ti verjameš, da se Putinu jebe za Ruse, ker pred terorističnimi napadi - če pozabim na 5-milijonski Sankt Peterburg in ostala milijonska mesta v ogromni Rusiji - ne more zagotoviti absolutne varnosti 20-milijonski Moskvi, potem se res strinjam s tabo, da si malo kratek ...
Džizs, Še dobro, da ostali v EU in tudi danes SLo niso tko kratki, kot jaz.
Oziroma, da nimamo tko pametnega vodstva kot je Putin..
...torej da nam ni treba premlevati takšnih vsakodnevnih vsesort bombnih napadov... mislim, mi tukaj v SLO bi se še med seboj pobili (kot j+e nekoč asvaril pokojni Drnovšek), preden bi se zmenili kdo bo zmagal, oziroma kdo je bil za koga, in kdo proti komu, preden smo zvsi zmagali :)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(