Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0531Zavar sporočil: 1.298
[najobj]
> [0531Zavar]
> > [najobj]
> > > [0531Zavar]
> > > > []
> > > > Prvi uradni odziv Kijeva pa je bil, da si je Moskva sama inscenirala to teroristično grozodejstvo.
> > > >
> > > > Ne vem, če nimajo trdnih dokazov za tako trditev, potem se moramo vsi zamisliti nad tem, kake tekočine pijejo odgovorni v mestu, ki ga mi Evropejci financiramo.

> > > Mene bolj skrbi to, da bi Putin obtožil Ukrajino, da stoji za tem napadom in vsemu temu kar bi potem sledilo (če se spomnimo Čečenije in kaj je ostalo od mesta Grozni).

> > ... ja, ker bo sredi vojne v Ukrajini s terorističnimi napadi "islamska država" izkoristila zmedo med ljudmi, z oblasti odstranila Putina in v pravoslavno Rusijo uvedla islam ... eh, jebiga ...

> O čem ti to napletaš ?
> Namreč, o tem, da je Ukrajina povzročila ta gnusni napad na civiliste v Moskvi ,čedalje bolj napleta Kremelj.
> Kaj hočeš dopovedat ?

... OK, do zdaj sem sicer mislil, da se ob mojih neprijetnih komentarjih vedno znova samo sprenevedaš, zdaj pa mi je jasno, da si funkcionalno nepismenen in res rabiš prevod za vsako mojo besedo ... no, ampak da ne bom še enkrat isto pisal, tukaj forum.finance.si/?m=...632&single preberi P.S., kjer z nekaj komentarji zgolj povzemam svetovni javnosti do zdaj znane podatke, potem pa razmišljaj, kaj sem povedal ...
Ok.
Morda sem RES malo kratek..
Preciziraj kaj hočeš povedat:

1. Terosistični napadi v Rusiji v 90tih letih so bili delo FSB -. da /ne.
In če ne, od koga SO bili povzročeni. Kdo je zganjal teror ?

2. Dandanašnji teroristični napad v Moskvi je bil napaad:
- false flag operacija FSB
- napad s strani ISIS
- Napad s strani Ukrajine
- napad s strani koga drugega ?

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(