Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: IEKG

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mmzmmz123 sporočil: 449
[Borza] Tema: IEKG
[#3037388] 01.03.24 23:22 · odgovor na: IT2017a1 (#3037377)
Odgovori   +    1
[IT2017a1]
> [0313EKINX]
> > [IT2017a1]
>
> > Vsekako na borzi dogajanje spominja na takratno, ko se je delnico nabilo v "višave", potem pa hladen tuš z ponudbo po 1.45...
> >
> > A bo tokrat drugače?
> >
> > Vse zgleda tako, kot da kdo kaj ve... Oziroma mogoče en nekaj ve, ostali pa kot čredni nagon, da ne bomo zamudili, ali pa noben nič ne ve, pa vseeno čredni nagon:-)))) zdaj pa, ali ti v top 50, ki prodajajo niso naredili domace naloge, ali rabijo nujno denar, ali pa so jo, pa je.ponudba slaba...
>
> Preprican sem, da kar nekaj "fantov" dobro ve, kaksna je cena za delnico, ki jo izplaca Posta pri izstopu. Posta je namrec ze sredi decembra kupila delez od Luke Koper. Zato mora malim delnicarjem omogociti izstop. In posta je morala na zahtevek delnicarja glede izstopa odgovoriti v roku 30 dni. Torej, se v januarju 2024., Ti fantje tocno vedo, koliko Posta ponuja za delnico pri izstopu.
> Vse kaze, da je ta vrednost visja od trenutne cene na trgu.
> In ce smo posteni, Interevropa posluje odlicno. Dobicek je super. Denarni tok je se boljsi. Zadolzenost so znizali na 30 milionov...Izgledi za logiste v naslednih letih niso slabi .... Po moji oceni, cena delnice pri izstopu bi morala biti visja od 4 EUR
>
> P.S. Nisem "tilenrex" ali njegova reinkarnacija :)

E bravo, o tem sem pisal kaksen mesec nazaj. Ce si lastnik, posljes posti zahtevek o odkupu svojih iekg in moras dobiti odgovor.... in ti je tocno jasno
Da ni tako, da če pošlješ zahtevek, potem moraš prodat. Kaj pa če je bila cena vseeno nizka? Po moje se ti je splačalo bit lastnik par lotov, poslat pošti zahtevek, prodaš teh par po kloker pač je, vidiš hkrati kolk je cena in pol gasa al pa ne. In zgleda eni mal gasa dajejo, ampak previdno, da ne bi preveč cene dvigovali.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen