Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Dvakrat za in enkrat proti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Dvakrat za in enkrat proti
[#3011477] 22.11.22 15:21 · odgovor na: XDONA1 (#3011469)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 22.11.2022 15:24
[XDONA1]
> [bigl]
> Pod 1 PROTI: ministrstva potrebujejeo, da uhlebijo neizvoljene prvake strank, ki so bile v poraženih KUL strankah. Ljudje so jim rekli ne!
>
> Pod 2 PROTI, ker zakon je, samo novi ne delajo, kar bi morali, denar pa so razporedili drugam, po moje, da nanj vežejo EU denar za neke nevladne projekte glede beguncev itd....berem.
>
> Pod 3 PROTI, ker tako očitne politizacije RTV v levosučno svet še ni videl, razen S. Koreja, samo tam imajo samo partijo....
>
> Toliko. Lep dan.
O moj bog, tokrat si me pa res presentil :)
Tej referendumi so ena čista neumnost. Imamo vlado, ki naj vlada, ne pa da se sprašuje o sprejetju zakonov nas.
Preseneča me, da nobenega ne motijo stroški, katere bomo imeli z izvedbo referenduma in ki bodo mnogo višji od stroškov novega ali starega ministrstva.
... eh, če bi pri totih treh referendumuih ostalo, niti ne bi bil problem ... no, problem pa so vsi referendumi, ki nas v skladu s sprejetim pravilom "novi zakon, novi referendum" v naslednjih letih še čakajo, ker demokracija - referendum je temelj - za Janšata in njegove vernike pač nima cene ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen