Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.235
Zadnja sprememba: crt 08.11.2022 17:48
[Rokc5]
crt - ok štekam, čeprav demoniziranje Janše nekako predatira Janšev Twitter račun in razmah družbenih omrežij v SLO.
stos je ravno v tem, da je s prihodom na tw jj sam dal alibi podobi, kakrsna je ze bila.

ni pa to vse, kar zna, hvalabogu. vsaj za moje pojme se zelo opazi, kako pred volitvami tipicno postane umirjen in brez ekshibicij, potem pa grejo pocasi zadeve nazaj v rutino.

kar se mene tice, bi bilo zelo pozitivno za jj in sds, da mu kolegi v stranki zaklenejo account. vendar so ponavadi taki predlogi, ceprav dobronamerni, zal pricakani na noz. kurc pol.
Saj na Financah vidite, kako ste se morali ob nastanku boriti za svojo pozicijo proti takratnim težkokategornikom Delu/Dnevniku/Večeru.
osebno sem s financami redno od 2000 (dokaj blizu ze prej). lahko recem, da je dolgo veljalo, da ce nisi en teden slisal, kako da bodo finance zdaj zdaj propadle, si se lahko zamislil, a je nekaj narobe :)

ne znam kaj pametnega povedati glede trznega deleza pri tisku. lahko pa po moje mirno recem, da so finance zelo mocno povedle online (tudi prve uvedle placljive clanke) in to prednost se vedno drzijo. fajn se je pohvaliti, da je online ekipa pac dobra, kar seveda je :) , vendar je dejstvo tudi, da je konkurenca absolutno razvojno zaspala. online ti igralci niso nikoli bili tezkokategorniki.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen