Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.832
[najobj]
> [0513ANITO]
> > [najobj]
> > ... To so Mariborčani, ki utirajo pot za odklop od daljinske energetike ...
> >
> > ... čuj, Borut ... evo, čeprav se skoraj celo leto nočeš pogovarjati z mano - ne bom zdaj ponavljal, zakaj ne - sem opazil, da še vedno bereš moje poste in - I wonder why - si mi tukaj forum.finance.si/?m=...926&single celo dal + , zato ti v izogib novim težavam s forumskimi štromarji svetujem, da namesto zgoraj citiranega naslova drugič napišeš naslov "To so Mariborčani, ki sami za sebe pravijo, da utirajo pot za odklop od daljinske energetike" ... khmm, in bo volk (= forumski štromarji) sit in koza (= Borut Hočevar) cela, ker ti tako noben ne bo mogel očitati, da ti(!) pišeš gluposti, ti pa boš objavil članek, s tem opravil svoje delo in bo tudi Frankl zadovoljen s tabo ... aja, sicer pa stavim gajbo pira - seveda se je spet oglasil - da je forumski agitator comTeo pravuaprav toti Teo Bunta, ki bi kot izvršni direktor Implere poleg vztrajnega virtualnega nategovanja bralcev Financ in svojih sosedov z zastonjkarskim polnjenjem električnega avtomobila, zdaj rad še s financiranjem svojih sončnic na strehah njihovih blokov "v živo" nategnil še več kot 10 tisoč Mariborčanov ...
> >
> > P.S.: če koga zanimajo fizične dimenzije tega "projekta", tako www.google.com/maps/...d15.614444 v Google Maps izgleda verjetno največje spalno naselje Nova vas za po zadnjih podatkih 10.391 prebivalcev Maribora ... no, ampak imam občutek, da bomo z "zelenim" prehodom sicer že nekaj cajta vedno bolj temno rjave barve s popolno temo brez elektrike ostali precej pred realizacijo "projekta" mariborskih zelenih utopistov, če pomislim na vztrajanje naših gospodarjev samoizvoljenih bruseljskih spitzenkandidatov z ono fon der lajno na čelu z nesmiselnimi samomorilskimi sankcijami proti Rusom, tako da bo naš forumski comTeo Bunta mogoče v svoj žep pocuzal kakšnega tisočaka za projektno dokumentacijo, kaj več pa ziher ne ...

> Hvala za razkritje kdo je "comteo"

... eh, hvalabogu ga osebno ne poznam, sicer pa se je - če je res, lahko dokaže samo Črt - s pomočjo malo preveč vestnega Boruta malo preveč zagreti comTeo Bunta razkril kar sam ...
Če greš mal Googlat ugotoviš, da med Comteo-m in Teo Bunto obstaja velika verjetnost da gre za isto osebo....

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(