Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-379669 sporočil: 7.982
Zadnja sprememba: FIN-379669 25.07.2022 22:24
No, ti bom malo drugače obrazložil.

Moj znanec - krepak jugović - je prišel k dolžniku, premožnemu človeku na prag, pozvonil in rekel, kdaj mi boš plačal za opravljeno delo na instalacijah na tvojem domu?

In oni naročnik je v lublanščini že ne vem katerič zabrusil: Zgin, plaču ti ne bom, nisi dobr delal.

Jugović pa: 4x sem prišel pregledovati k tebi, imel si še enega mojstra, izvedenca, vse dela, kot se šika, lahko gremo še enkrat čekirati, zakaj zadržuješ plačilo nekaj taužent eur, jaz ta denar nujno rabim.

Naročnik v lublanščini: Zgin, ne boš dobu nč, obrn se na mojga odvetnika in lohk me tožiš.

Jugoviću je po 5 tednih pregovarjanja z "gnido" živec ponorel, ga tam na pragu doma dvignil v luft in...: Ubiću tu te pizdo...

Žena je slišala, klicala policijo... sodni postopek... zaprt zaradi grožnje. Jugović nikoli ni dnarja videl za opravljeno delo... in na koncu iz Slovenije šel na sever, kjer sedaj kot majstore zasluži 3x več kot tle in mu plačajo na rok.

No, upam, da si razumel, kako je z vzhodnim delom Ukrajine, kamor je Kijev namestil nacije, da nadlegujejo, tepejo in pobijajo Ruse.

Ko se dvigne živec, je najmanjši problem, kje je neka uradna meja. Deja vu.

Nekdo je želel vojno, jo je dobil sedaj se cmizdi. Vsa EU to ve, le inscenitelja iz ozadja (USA in UK) se sprenevedata.

Leta in leta so Rusi pozivali Kijev, naj uredi zadeve na vzhodu, pa še kje, tudi v Odessi. Seveda je posel eden od poglavitnih razlogov, ruski poslovneži so bili izrinjeni...
... a ko se vse sešteje tam na predpražniku Rusije, potem poči. Zajebavali so se s Putinom na prepražniku Rusije, sedaj pa gledajo, kam je duh iz steklenice ušel...

Sicer pa je bil Severni tok 2 narejen, da v veliki meri nadomesti Severni tok 1. ST2 je nov, ST1 lahko pustijo. V čem je problem? V tej vojni? Hja, tudi mogoče. Potem pač recimo, da ima Zelenski prav, Putin pa ne. Če je taka volja odločujočih, potem naj bo.
Posledice bomo nosili vsi v EU. Bomo videli, koliko časa bo to trajalo...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen