Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako bi lahko takoj ustavili Rusijo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

spaicr sporočil: 1
Res mi je žal, da avtorji na stvari gledajo iz lastnih želja. Ni tako preprosto kot ste povedali vi. No, celemu svetu je jasno, da sankcije močno prizadenejo prav Evropsko unijo oz.celotno Evropo in revne države po svetu.. Zdaj pa ta vaš "tretji kamenček" bo uničil evropsko gospodarstvo. In državljani bodo trpeli v vseh oblikah preživetja. Povsod se nam smilijo navadni ljudje, seveda tudi Ukrajinci. Toda NATO bi moral pomagati - umakniti se v svoj kokon. Da dovoli svetu, predvsem na evropskih tleh, živeti mirno in delati zase in za družbo. Žal mi je, toda Ukrajina se mora trezno odločiti. Za pametno odločitev, tj. zaščito svojih državljanov, skrbno preučiti, kako popolnoma neupravičeno je Srbija leta 1999 trpela NATO nasilje. NATO je z silo bombardiral miroljubne in poštene ljudi brez soglasja OZN, brez kakršne koli pravne podlage. In vse države članice NATO se niso niti z besedami opravičile. Da ne govorim o škodi. Samo da vas spomnim - preverite pri svojih "prijateljih" /NATO/, koliko ton smrtonosnega urana je NATO vrgel na Srbijo. In kakšne so posledice ter kako dolgo bodo te posledice trajale.Žal mi je za množice navadnih ljudi – ampak vsa vodstva EU in NATO ter na žalost tudi vaše vodstvo ne naredijo ničesar za dobrobit ukrajinskega ljudstva. Bodite pametni. Žalostno je...Rekel sem in rešil svojo dušo!

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(