Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.926
Zadnja sprememba: najobj 30.06.2022 19:12
> ... ja, spreminjanje mej seveda ni možno, razen če se Američani spomnijo, da za svoje potrebe na Balkanu rabijo eno vazalsko državo in za ta namen "demokratično" zbombardirajo mednarodno priznano državo sredi Evrope in brez razprave kaj šele popolnega soglasja obeh strani in OZN v osrčju Srbije proglasijo državo Kosovo ...
Ja, spet sem pozabil na Kosovo. Čeprav so res oni zahtevali republiko že dolgo nazaj in so imeli avtonomno pokrajino znotraj SFRJ. OK. Interesi so interesi. Meni je glede na trenutno stanje videti v življenjskem interesu Evrope Ukrajina kot del Evrope, Rusija pa čim bolj demokratična in v dobrih odnosih z Evropo. Pod trenutno rusko oblastjo to ni mogoče. zato je v mojem interesu zrušitev trenutne ruske oblasti za po potrebi tudi zelo visoko ceno. Ne pa za vsako ceno, seveda.
... ja, zato pa mora EU s samomorilskimi sankcijami najprej uničit - Američanom sankcije ne pomenijo nič oziroma jim zaradi EU vsiljene energetske odvisnosti sankcije proti Rusiji izrazito koristijo - svoje gospodarstvo in evropsko prebivalstvo pahnit v splošno bedo in revščino, da bo mogoče v nekih drugih časih kot Feniks lahko tudi EU vstala iz pepela ... khmm, če nas samoizvoljeni bruseljski spitzenkandidati z ono fon der lajno na čelu EU z vojno proti Rusiji ne bodo spremenili v prah in pepel, da niti Feniks ne bi mogel narediti nič ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen