Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.926
Zadnja sprememba: najobj 30.06.2022 13:25
[kzupanc]
> [1011Arist]
> > [kzupanc]
> > > [1011Arist]
> > > > [kzupanc]
> > > > Moj odgovor: NATO je zamudil že več kot 4 mesece. Podrobnosti lahko dodam.
> > >
> > > Moj odgovor, sankcij ne bi smeli nikoli uvesti, sedaj pa bi jih morali takoj odpraviti.
> > > Ta nori eksperiment bo plačeval evropski srednji razred še desetletje. Napačna ocena moči in posledic je strahovita strateška napaka EU.
> >
> > Če vemo, da obstaja tudi neruski plin, da obstajajo tudi drugi viri energije in da obstajajo velike rezerve pri zmanjšanju porabe energije - lahko predvidevamo, da se bo Evropa zmogla prilagoditi. Strateško je pa napaka vse, kar v kali ne zatre agresije bivše nosilke imperija na neodvisno državo, nekdaj del tega imperija. Avstroogrska je tudi razpadla, da ne omenjamo angleških in španskih kolonij. Pa podobne agresije pri njih še nisem zasledil.
> Saj vem, da gre za prepričevanje prepričanih, ki se z besedami obstreljujeo vsak iz svojega plemena.
>
> Rezerv pri industijski porabi plina praktično ni, ker so procesi optimizirani, lahko samo manj proizvajamo in pademo v globoko recesijo (-13%), ki je večja kot je bila leta 2008 in o kateri govori članek.
>
> Mogoče pa si le lahko vzameš eno uro in pogledaš še drugi pogled, ki se razlikuje od fake news, ki nam jih servirajo, ker smo pač ena stran v spopadu.
> www.bitchute.com/vid...Y1AlWb_6cY
Ne me narobe razumet (pa to sem že stokrat povedal). Se strinjam, hudo zn abiti. In res morajo tudi Rusi na ozemlju Ukrajine dobiti svoje pravice. Spreminjanje mej pa ni možno, razen ob popolnem soglasju obeh strani, OZN in svetovnih sil.
... ja, spreminjanje mej seveda ni možno, razen če se Američani spomnijo, da za svoje potrebe na Balkanu rabijo eno vazalsko državo in za ta namen "demokratično" zbombardirajo mednarodno priznano državo sredi Evrope in brez razprave kaj šele popolnega soglasja obeh strani in OZN v osrčju Srbije proglasijo državo Kosovo ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen