Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Sanje o 20 tisoč najemnih stanovanjih

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.836
[Glavni forum] Tema: Sanje o 20 tisoč najemnih stanovanjih
[#2998350] 30.05.22 13:28 · odgovor na: KaA (#2998349)
Odgovori   +    6
[KaA]
> Bluzator :))) ...
> - če smo ljudje uzurpatorji narave, potem je bolje, da nas ni - ne obstajamo, a ne (kako preprosto sklepanje, a ne);
> - če nepremičnine ne pridejo na trg, ni nobene DRUŽBENE gospodarske škode, temveč potencialna gospodarska škoda pri lastniku nepremičnine;
> - mlade družine se selijo v tujino predvsem zaradi boljših plač in ustreznejše davčne politike v državi, katere rezidenti bodo oziroma so postali - tudi zunaj jim ne talajo stanovanj kar tako, temveč jih najamejo/kupijo na "kapitalističnem trgu" (iz prve roke, moji otroci so odšli, ker ne želijo živeti v takšni idiotski talibanski državi, navajeni so delat in niso "futrani" iz proračuna kot mnogi "levi priskledniki" ...);
> - nisem nacionalnist, le zaveden Slovenec - kdo pri nas masovno "štepa" otroke hmmmm? (prisesanci na proračun/priseljenci/marginalne skupine ...) ... Manjše število otrok v slovenskih družinah je stvar razvoja kulture, izobrazbe, razuma ..., običajno se zaustavimo pri 2, maksimalno treh ...
> - razvoj nove ekonomije je prinesel tudi "stanovanjski turizem", tako pač je ... ali pa nismo sestavni del svetovne ekonomije in gremo nazaj v leto ..45 (kamor mnogi brezdelneži rinete).
>
> In naj bo že mnogim enkrat jasno - v razvitih ekonomijah je normalno, da 1. fizične osebe niso v takšnem obsegu lastniki kot v Slovniji, 2. da se mnogi vozijo v službo vsak dan 50 in več kilometrov ter živijo izven urbanih središč (ne pa pri nas "zapečkarji"), 3. večji je davčni vijak, se ta več ali manj vedno "prelije na trg" (davčne utaje, višje cene ...) ... Samo mi smo daaaaaleč od razvite ekonomije, še dlje pa od "razvite miselnosti" .... :))).
>
> Živel kapital! Živeli podjetniki. Dol z lenuhi, brezdelneži in prisesanci na naše žulje :)))

V življenju se držim pravila, da ne debatiram z bedaki, ki jim niso jasni osnovni pojmi. Zato - piss off.

Ne čudi pa me, da so otroci pobegnili v tujino.
Tatovi pa spadajo v zapor!!!!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen