Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.951
[hostamox]
Glih sem iz avta kjer sem ujel 5 minut konca pogovora bivšega vojaskega vikarja, radio ognjišče.
Pravi neizpodbitno dejstvo je, da je rusija napadla ukrajino in da je vojna.
Vse ostalo so lahko spekulacije.

Skoda brat propagando enih ali drugih.
... ja, če pa je bivši vojaški vikar na Radio Ognjišče rekel, da sovjetski partijski šef Ukrajinec Nikita Hruščov ruskega Krima ni podaril Ukrajini oziroma če povzamem iz nalimanega članka, ko je svojeglavi Ukrajinec Hruščov svojo odločitev o Ukrajini podarjenem Krimu formalno enakovrednim sovladajočim članom prezidija sporočil kar med kosilom, domnevno v "veselem stanju" in so potem na sami seji "selitvi" Krima - kot da menjaš stanovanje - iz Ruske federacije v Ukrajino namenili celih 15 minut in sklep sprejeli soglasno, kot se je spodobilo za sovjetske čase ... khmm, in je vse ostalo po s 5 milijardami dolarjev plačanem državnem udaru in leta 2014 v telefonskem pogovoru nastavljenimi ameriškimi pajaci forum.finance.si/?m=...855&single zgolj ruska propaganda, ki jo je škoda brati, potem res ne vem, kaj bi Putin rad ...

P.S.: moj komentar na komentar bivšega vojaškega vikarja na Radio Ognjišče je zgolj moj standardni ... eh, jebiga ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen