Zasebnost
18 min
Najbolj brani članki danes
3 ure
Bo v UKCL kaj manj tveganj za korupcijo? Do 300 razpisov bodo prepustili zunanjim izvajalcem
3 ure
MZEZ po zahtevi tožilca ICC poziva k pregonu zločinov v Izraelu in Palestini
3 ure
Golob obljublja tretjo medicinsko fakulteto 1
5 ur
Čebelarji bi radi 10 evrov za vsak panj
5 ur
Lani rast števila kibernetskih napadov in prevar prek SMS
6 ur
Delnice mojega farmacevta ne premikajo rezultati, temveč konkurenca
6 ur
Golob: Pogajanja o plačni reformi v zaključni fazi, po načrtih bi se končala do poletja 3
7 ur
GEN energija bo šla v skrbni pregled družbe Gorenjske elektrarne
7 ur
INTERVJU »Uspešno digitalno preobražena podjetja imajo v povprečju za 69 odstotkov večjo rast EBITDA«
7 ur
Japonci pospešeno zaganjajo proizvodnjo vodika in amonijaka. Bo amonijak nadomestil premog v termoelektrarnah?
7 ur
Hrvati znižali trošarine, bencin in dizel bosta cenejša kot pri nas
7 ur
Tesla zaradi popustov v težavah pri flotnih kupcih
7 ur
Od polnoči nižje cene bencina, dizla in kurilnega olja
8 ur
Je Slovenija hrvaška kolonija? Močna EU in strah pred imperialno Postojno 9
8 ur
Uradno: Celjske mesnine prodane družbi Braća Pivac 5
8 ur
Aprila izdanih več gradbenih dovoljenj za gradnjo stanovanj kot marca
8 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
9 ur
Kako podjetje pripraviti na umetno inteligenco? O tem na dogodku v sredo
9 ur
(Partnerji sporočajo) Slovensko logistično združenje vabi k prijavam na razpis za logistični projekt leta 2023

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.631
Zadnja sprememba: Gustl 15.04.2022 07:13
[simona2]
pa saj pri uhanu ni pomembno, da prebereš, kaj pravi o desnici, ampak je pomembno, kaj pravi o levici... in to, kar pravi, je res...

kar pa se tiče mladih in desnice... s kom pa naj mladi neopredeljeni identificirajo kot z desnico? zakaj nihče na desnici ne dela česa (čisto drugačnega ideološko, seveda, pa pojavno enakega - da ne bo pomote) - kot Nika Kovač? zakaj samo mladi levičarji organizirajo knjižnice pod krošnjami, branje na prostem, izobraževalne, ekonomske dogodke? kdo od mladih desničarjev to počne, pa prosim ne mi z Markom Andrijaničem... koga postaviš ob bok ali pa proti Niki Kovač? Normo Brščič?; ne me zaj... nasproti referendumu za vode, postaviš kaj - za otroke gre proti splavu ... spet, čisto mimo...

in kot je katastrofalna intelektualna kapaciteta vodilnih okoli SDS ta hip, je še bolj skrb zbujajoče, da nimajo prihodnje pametnejše generacije... sorry, postali so kot susak, pa ne vem, če bi polovica SDS nomenklature vedla, kaj to pomeni... kot ne vejo, kaj je kamerun... to je katastrofa!

Meni se ne zdi nobene grozne škode, če se večina mladih identificira z levico ali z nikomer. A ni tako vedno bilo? Še posebej, če ni na voljo neke tretje, recimo liberalne opcije (tisto okoli Viranta je imelo nekaj časa tako percepcijo).

Ampak potem pa se zaposlijo (v gospodarstvu) pa dobijo realne probleme v življenju pa kdaj plačno listo pogledajo pa začnejo na kakšno stvar tudi drugače gledat.

To seveda potem še vedno ni dovolj, da bi šel v družbo volivcev, ki se jim fajn zdi en primitivni in ksenofobni Mahnič.

Je pa (vcasih) dovolj za ne volit na prvo žogo neke random leve.


Primer - ženi, po njenem prepričanju levo usmerjeni, sem dal tole za izpolnit:
voliprav.si/vprasalnik

...in ni mogla zaspat od razburjenja, ker ji je NSI pa ostale desne na vrh vrglo (še bolj intenzivno kot meni).

Sem jo potolažil, da so to sladki problemi, ker je to zato, ker ima veliko plačo pa doma posluša neoliberalni brainwash :)

(ne bo seveda volila NSI, ni to zanjo, ampak tega pa tudi ne bo več dala ven iz glave :)

Kar se mene tiče, je napredek, da bo šla tokrat volit...in je povsem vseeno, koga...

Pri mladih me skrbi samo, če nasedejo populistom, ker target so.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen