Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Elektro podjetja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Borza] Tema: Elektro podjetja
[#2974141] 13.11.21 15:54 · odgovor na: droom (#2974112)
Odgovori   +    0
[droom]
... "vleče" se niti ne, pač nič se ni dogajalo, mi pa ni ravno jasno zakaj ne, razen tistega dela, ko se je dobiček porazporejal in skrival v rezervacije. To kar se je zgodilo zadnjih 3 mes, pa je zadnje poglavje za elektro podjetja. Če mene vprašaš je trenutna politična opcija, res bolj naklonjena kapitalski naložbam, je pa vprašanje koliko bolj je naklonjena malim delničarjem pri iztisih:) . Dejstvo je: država bo pri elektro podjetjih potrebovala 100%, in vsako leto ko tega izvede, knjigovodska raste in večji problem bo malim delničarjem dopovedat zakaj bodo oni dobili Bistveno manj kot je knjigovodska, če bodo. :) Pri elektro podjetjih pa niti EU ni vseeno kaj se dogaja. Glej meni so delnice elektro podjetij, "TOP Šit" rentno varčevanje... letna dividenta (bilokakšna pač je), nižja je bolj si sami nabijejo knjigovodskovrednst, kar bo prednost pri iztisu, ko se bo to pač razrešlo. P. S. :če bi se kdo rad rešil EMAG...;)
Tole bo še zamimiva tema! :lol

Res se do sedaj ni nič dogajalo, kakor si napisal.... Ali in kako bodo pa zadevo olastninili, po vsej verjetnosti na ramenih malih delničarjev!?? :lol

Predlog: pojdi si ogledati razstavo (našega vizionarja) Hinka Smrekarja v Narodno Galerijo!! :lol

če seveda izpolnjuješ PCT!?? :lol

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(