Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-544124 sporočil: 2.908
Še en tipičen primerek direktorja državne firme, ki si je s pomočjo botrov vsedel v udoben fotelj in sedaj vedri in oblači in soli pamet vsem naokrog.

Ta ELES je ena "država v državi" !

Potem pa še vse ostale elektro "hobotnice", kjer je desetine in desetine nekih šefov, podšefov in ostale rodbine in prijateljev.

Ta Mervar bi že davno moral biti v penziji !

Glede TALUM-a pa sem pred dnevi že pisal. Taka težka industrija ne spada v Slovenijo !!!

Pa Mervarjevo nabijanje okrog priklučnih moči. Itak, da si on ne želi, a bi bili porabniki samooskrbni, ker na račun porabnikov zelo odbro živi.

No, glede na to, kaj on govori o samooskrbi se zdi, kot, da nikoli ne bo šel v penzijo in bo večno na tem stolčku.

Aja, sem pozabil. V vseh teh podjetjih imajo vedno že naslednike. Kot sem zgoraj omenil o rodbinah. Štromarji namerno delajo vse tako, da si ohranjajo delovna mesta in se zadeve potem prenašajo od "ata na sina".

Tudi prevelike modernizacije omrežja na terenu nočejo, ker bi se potem posledično zmanjšalo število potrebnih vzdrževalcev tega sistema.

Namerno si ohranjajo službe na račun ljudstva.

Prava "država v državi" !!!!

Še mimogrede. Kot sem že nekoč omenil. Na eni strani se spodbuja nakup e-avtomobilov. Ima pa seveda zadeva eno past. E-avtomobili bodo na koncu zeloooooo dragi.
Če so se nekateri, ki so jih imeli med prvimi celo zastonj vozli pa temu v prihodnosti ne bo tako.
Ko bo število dovolj naraslo bo svoj pisker pristavil elektro sistem, ki bo želel dobiček od tega in seveda država, ki bo posladično izgubila milijone na trošarinah od goriva in se bodo trošarine preselile na elektriko.

In seveda vsi, ki so kakorkoli zraven pri elektriki sedaj na veliko špekulirajo, kot marsikje v drugih branžah.

Pač so pogruntali, da bi se dalo na račun epidemije brez vloženega truda in dela povečati dobičke.

Tipično za pohlepneže.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen