Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

XDONA1 sporočil: 1.179
[alek14]
> [FIN-311684]
> > [153]
> > > [FIN-311684]
> > > Danes drdr Jaklič ni več skrivnost, je prečitana knjiga. Preseneča njegova zabitost, ki bi opravičila popolno zaprtje države, če bi tako želel Janša. Menda sta Jaklič in Teršek skupaj študirala, mogoče sta se tudi družila in bi bilo za pričakovati, da je pod širokimi Terškovimi krili podkrepljeni s filozofijo, nekaj širokega ustavnopravnega znanja padlo tudi na Jakliča, pa ni, ker ta drdrdrdr zagledan v Janšo ne razume, da zadev, ki posegajo v svobodo državljanov, v zreli demokratični družbi in pravni državi, ni mogoče urejati z Janšinimi oktroiranimi odloki. Sojenje drdr. Jakliča je prav hud preizkus za Ustavno sodišče.
> >
> > A ti, g.311684, sploh pogledaš v tarčo
> > preden sprožiš svojo gostobesedno fračo ?
> >
> > Sodrža(vlja)n
>
> Vsi opažamo, da je Slovenija s pogoji PCT lažje zadihala...kaj pa v primeru PC pogojev, ki jih je US na led dalo? Kako bi ob PC pogojih potekalo medržavno sodelovanje?

Ne vpliva na meddržavno. PC bi vplival, da bi lahko prej odprli. Tako pač ne bomo. Če se bo stanje poslabšalo, bo PC pač za vse.
Upam, se staviti, da četudi bodo PC pogoji predlagani in sprejeti (kar me ne bi čudilo), bodo zaradi vsesplošnega revolta zelo hitro umaknjeni. V tem primeru pa grem še jaz kolesariti :) čeprav sem cepljen.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen