Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[Pokinimisi]
V zgornjih tockah se skriva odgovor, zakaj jaz ne zapopadem zelene agende. Pa bi jo rada. Ampak imam tezavo, ker ze v samem fundamentu ni nobene logike. In ljudje, kot ste vi, ki bi prvi morali ponuditi razlago, je ne ponudite.
Pač ne zmorem vsega. Sorry.
In ker tole ni enoznacnica, imate s forumasi tezave.
Nimam občutka, da imam s forumaši težave. Diskusije me ne motijo. Težave imam samo z zapisi laži in fejknjuzov, pri čemer prednjači 0126Bacis.
Ce bi zavzeli stalisce "v tem je denar, ko jebe, ce je teorija co2 in segrevanja resnicna", tezav sploh ne bi umeli.
I like it! Če kaj koristi, zavzamem tako stališče. :)
Problem je, ce mesate financne interese in z njimi dokazujete naravne zakonitosti.
Najbrž je mogoče kakšen moj zapis razumeti tudi na ta način, vendar to zagotovo ni bil moj namen.
Dokler boste to poceli, vam bodo skoz kontrirali. Kaj je res, nihce ne ve, ne jaz ne vi. Treba je pa priznati, da ima in ena in druga stran precej mocne argumente in samo zato, ker ste se vi postavili na eno stran, to se ne pomeni, da se druga stran moti.
Evo, že zavzemam stališče: "v tem je denar, ko jebe, ce je teorija co2 in segrevanja resnicna"

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen