Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

BorutHocevar sporočil: 1.534
[Pokinimisi]
No, tole ni spodbudna info. Heretiki so bili torej takoj za, zagovorniki pa vsi po vrsti proti? Kdo se izogiba tovrstnih debat? Ljudje brez argumentov. Argument, da strokovnjaki nimajo casa, je smesen. Tudi vas zakljucek v onem blogu se mi zdi smesen - "ideoloske razprave ne zanimajo nikogar" - res je, ampak to bi bila strokovna razprava. Dajte de poskusat, predvsem pa dajte zagovornikom razloziti, da ce se nocejo soociti, to zgleda tako, da se bojijo. Clovek z mocnim argumenti pa tega ne pocne.
Te diskusije so že milijonkrat predelane, na globalni ravni predvsem od Sternovega poročila iz leta 2006 dalje. Pogrevanje debat ne more prinesti novih ugotovitev. Verjamem, da so nekaterim take diskusije všeč, vendar je bil meni en poskus organizacije takšnega soočenja povsem dovolj.

Veliko bolj smiselno se mi zdi spremljanje trendov v energetiki, predpisov, politike (ki vpliva na energetiko), ipd. Nenazadnje tudi spremljanje ljudi, ki sooblikujejo globalno javno mnenje.

Pri pisanju in izbiri vsebin se skušam osredotočiti na osebo, ki v slovenskem podjetju odloča o porabi energije, in prinesti čim več informacij, ki bi lahko pomagale pri takšnem odločanju. Že takšnih tem mi ne znese pokriti v celoti...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen