Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dronyx sporočil: 4.602
Zadnja sprememba: dronyx 16.04.2021 07:24
Nisem spremljal razpleta zgodbe z drugim blokom te kurilnice premoga, ampak na internetu sem zasledil, da je bil preplačan za vsaj 500 MIO evrov. To je veliko denarja. Verjetno jih precej sedi na Dobu zaradi tega? Ali pač ne, ker je tudi to pri nas samo politika?

Moram reči da je meni zanimivo in po svoje neverjetno, kako se menjajo leve in desne vlade, samo proti korupciji pa nihče ne naredi nič. Samo nekaj raziskujejo obseg problema. Janša je sedaj že tretjič ali četrtič na oblasti, pa tudi še nisem zasledil, da bi uspel korupciji odrezati glavo. Že samo če bi se lotili zdravstva in korupcije, ki se tam skriva, lahko napolnijo za vsaj en blok v zaporu na Dobu in prihranijo letno veliko milijonov.

Problem SDS jaz vidim v tem, da očitno ne predstavlja alternative, ampak samo isto z drugimi obrazi. Ampak močno upam, da se motim. Po tem, kar pri nas sedi v zaporih se mi žal zdi, da se ne motim. Edini olajševalno okoliščino najdem v tem, da ne more vplivati na sodno vejo oblasti, ki je po moje še vedno z eno nogo v nekih drugih časih, ki bi morali biti že za nami.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen