Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.831
[abohte]
Nisi napisal, kjer si gradil.
Nisi napisal, kdaj si gradil.
Nisi napisal, koliko je bilo komunalca.
Nisi napisal, koliko je bila zemlja.
Nisi napisal še marsičesa o načinu gradnje. Je bilo že prej kaj zgrajeno?
Za 275m2 pisarn si postavil 2 kuhinji?!
Pa 3 WC-je (moški, srednji, ono?)? Pri nas v službi imamo na 500m2 etaže 2 wc-ja pa dela v tej etaži 20 oseb. Čajna kuhinjco (ne ravno kuhinja) imamo pa 1, površine 3m2.

Npr. jaz bi pričakoval, da imaš na svojih pisarnah 55m2 oken (če vzamem proporc svoje hiše pa tudi nek zlati standard je, da naj bi okna za dobro osvetlitev zajemala cca petino tlorisne površine - strešna lahko nekoliko manj). Koliko jih imaš v resnici?
Potem iz česa si gradil?
S čem se ogrevaš? Upam, da si kotlovnico upošteval v ceni pisarn.
Itd.

Navedel si 5% relevantnih faktov, ostale si pa zamolčal. Sori, ampak notranja vrata, talna obloga in talno gretje, kar si uvodoma izpostavil, je meni predstavljalo cca 6% vrednosti gradnje hiše. Za ostalih 94% nisi napisal nič.
Ko si gli ti,,,

Lokacija..Domžale okolica
Kupil 2017-2018 tik pred novim letom..davki pa to..he he
Komunalca...Nič...Za Domžale drugač obstaja cenik tudi za Komunalca
Zemljišče...V paketu s stavbo (ni posebej cene)
Prej je bila industrijska hala... Zgornje nadstropje
Ja 2 kuhinji..ena za lastno firmo drugo za potencialne najemnike
2 x WC za svojo firmo+tuš, ostalo beri zgoraj
1 kuhna ma cca 16m2, druga je pa res mini, ampak če vedno skoraj 3 m pulta (običajno majo blokovska stanovanja manjše kuhinje kot mi), aja pa obe sta po naročilu, zaradi optimalnega izkoristka prostora, ki je na voljo
Oken je 7...210x 140 cm...Smo rezal fasado z namenom čimvečjih oken

Original so bili fasadni elementi,mreža stiropor izolacija in beton) , industrijski pod (kaki 2 T/m2) Ploševonasta streha, sendvič 100mm polivretan, mi smo položili izolacijo ,talno in zalili tlake, pobrusili in vynil, zanižali kompet strop+ 30 cm volna, ostalo je 2 knauf predelne stene, zunaje stene 2xKnauf + 10 cm izolacije navznotraj volna)

Aja Kotlovnica..Kondenzacijka peč 180kW, Viessmann-stara vgrajena nova 2 leti prej, 5 ogrevalnih krogov (3 moji + 2 x sosedi) + topla voda bojler 1x (kupil v paketu od prejšnega lastnika v paketu) vse kalorimetri.

Pa za povrh...Pogled na Krvavec, Brano, Kamniško sedlo, Homško cerkev, Že to je precej vredno.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen