Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.831
[Pokinimisi]
>Ker očitno res niš ne bereš...
>
>Tole zem precej na začetku debate napisal...
>
>"Povsod talno gretje, Furnirana (ne plastika ali filja) vrata s skritimi panti (20x),

Talno gretje je drobiz v orimerjavi s stroski, ki sem ti jih nastela.

>Po tleh sicer Vynil, prezračevanje...3x WC, 2x kuhinja in 1x tuš."

Aha.

>Se razume, da elektriko in internet imamo tudi v vsaki dozi na steni...

Seveda. Ker elektrika v dozi na steni je povsem isto kot poseben prikljucek, ki gs moras vsakega posameznega placat Elektru, da ti ga priklopi. Dodatno za vsak prikljucek rabis se stevec. Pa za vsako stanovanje rabis svoj stevec za ogrevanje, toplo IN mrzlo vodo. To vse podrazi. Ti imas samo en stevec za vsako stvar. Pa vprasanje, kjer si gradil, komunalc v Lj je NEKAJKRAT visji kot marsikje drugje.

>Cene Gradnega materiala so pa enake za pisarne in za stanovanja...

Seveda. Ampak ti si gradil pred leti, ko so bile cene BISTVENO nizje, od takrat so sle ze nekajkrat in PRECEJ gor.

Vidim, da te ne zanimajo fakti, pac pa to, da na vsak nacin dokazes svoj (napacni) prav. Pa prikladno si ignoriral vse ostale razloge, ki sem ti jih navedla, rename pa me je se dopolnil. Iz te debate se poslavljam, ti pa tudi bolje, da prenehas pisat, ker pises neumnosti.
Tebe fakti ne zanimajo....da sva si takoj na jasnem...Niti z besedo nisem nikjer napisal, da tvoja cena za m2 ne drži...in da se ni material podražil...

Napisal sem za koliko sem jaz naredil 275 m2 pisarn (čisti netto, stene niso všete v kvadraturi)...

Napisal sem tudi pribljižno kaj smo vgradili...Količino in standard (pri vratih)

Imamo tudi 5!!! kalorimetrov....Zato, ker gre polek mene gretje ža kam drugam, tudi števce za vodo imamo, tudi priključni kabel 4 x 240 mm2 smo zamnjali...

Lej...Ne se preveč kregat...Jaz sem napisal, koliko je stalo mene...Mogoče sem samo material nabavil na pravem mestu in imel prave izvajalce....Res se mi pa ni mudilo in nisem preganjal izvajalcev, da se rabim "jutri" uselit...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen