Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.825
[]
Mervar je dejal, da obstoječe omrežje z nekaj malega nadgradnjami lahko leta 2025 prenese 250.000 BEV vozil v Sloveniji.

Verjamem, da bo leta 2042 preneslo 600.000 BEV vozil. Sicer pa bo še 200.000 H Cells vozil in ostalo jih bo še nekaj na klasični batni pogon, tudi tovorna. Pa smo tam.

Zakaj si razbijaš glavo? Vse teče na predvidljiv način, škoda časa, ki ga tematiki namenjaš. Stvar je že dorečena in povratka nema više.

(Če pa voziš poceni Cherokee, good for you. Jaz vozim dizla, ki kuri 6,4 l / 100 km in sem zadovoljen. Sedaj prešaltavam na malo manj rabljeni dizel. Naslednje vozilo bo menda hibrid, potem pa morda čez 7 let že BEV, ampak bom nihal med poceni hibridom in dragim BEV, bom videl, kaj bo. Čez 11 let mende BEV , čez 15 let BEV ali H Cells, prav gotovo ena ali druga verzija. Eto, vidiš, meni je vse jasno. Tebi pa ne vem, če... boš že zapisal. Sicer pa me boli za Amerigose, ki kurijo z osebnim vozilom 15 l /100 km in več. Take bi morali odbavčiti x3. To je pač moje mišljenje. Pardon, če se ne strinjaš.)
sl.wikipedia.org/wik...der_Mervar

Le zakaj imamo na tem svetu tehnične šole, če ekonomisti vse vedo????

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen