Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

lejla25 sporočil: 5
[Borza] Tema: Korekcija - pripravimo se za vstop na trg
[#2903473] 30.01.21 18:06 · odgovor na: Rokc5 (#2903159)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 30.01.21 10:58
Hedge skladi so stavili kar za 140% kratkih pozicij na GME, kar je zame ogromna požrešnost z njihove strani, saj so stavili za več delnic kot jih v resnici obstaja, poleg tega pa bi s svojimi dejanji spravili v bankrot GME. In če so se Redditovi forumaši odločili da izkoristijo to požrešnost in stavijo proti Hedge skladom, je po moje samo to da so izkoristili igro velikih proti njim. Občudovanja vredno je da je toliko malih delničarjev, nekje sem prebrala da jih je 2,2mil, stopilo skupaj. Poteza Robinhooda v četrtek ko so zaustavili nakupe nekaterih delnic: GME, AMC, NAKD, BB...je samo dokaz da je Robinhood platforma igrača velikih igralcev. Zato da lahko zastonj trgujejo dobi Robinhood vse podatke o trgovalcih, katere delnice kupujejo, short pozicije...in jih za lep denar prodajajo Hedge skladom. In če je bila prej igra malih da se zasluži čim več na račun velikih, je po moje prav to dejanje Robinhooda v četrtek "razjezilo" male da bodo vztrajali v svojih pozicijah. $70.87 billionov so v letošnjem letu izgubili veliki na kratkih pozicijah: www.reuters.com/arti...SKBN29X1SW kar samo pokaže od kje enormni dobički velikih v letu 2020 na borznem parketu. V podporo malim delničarjem sem tudi sama kupila za 1% portfelja delnice AMC, NOK in NAKD in jih bom držala...ne gre se mi več za zaslužek temveč da veliki vsaj malo začutijo kaj nam malim delajo ves čas.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen