Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2884125] 18.11.20 20:26 · odgovor na: pobalin (#2883655)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: pobalin 18.11.2020 20:29
Danes me je rejv Financ spravil na portal necenzurirano, kjer nisem prebral samo ene, ampak za isto ceno še nekaj stvari. Jasno, da sem našel nekaj za špecat. Šlaparijo in tendenciozno izkrivljen prikaz razmeroma marginalnega podatka - interpretacija na ravni Nove24itd, hovhov, hujskhujsk.
Petra Grah Lazar, začasna direktorica Nacionalnega preiskovalnega urada, živi v stanovanju, kakršna so njeni sodelavci kriminalisti nekoč videvali le ob hišnih preiskavah.
* Nova šefica DUTB živi v luksuznem stanovanju na vrhu prestižne stanovanjske zgradbe v Ljubljani, ki jo je zgradil Kolektor Koling.
** Toda stanovanje, ki je v lasti Andreja Lazarja, je precej večje od njihovih, pri čemer se njegovo kot edino nahaja povsem na vrhu – s pogledom na ljubljanski park Tivoli. Skupaj s teraso obsega več kot 150 kvadratnih metrov. Pogodbo o prodaji je Lazar uradno podpisal septembra 2018, vendar naj bi zanj že več kot leto dni pred tem plačal aro. Cene stanovanj v zgradbi Belle Vie so se gibale od 100 do 700 tisoč evrov. Danes pa največja in najbolj luksuzno opremljena stanovanja prodajajo za nekajkrat višje zneske. Eno od njih je na prodaj za vrtoglavih 1,8 milijona evrov ali več kot 8.000 evrov na kvadratni meter. Stanovanja podobne kvadrature pa se oddajajo za med 7.000 in 8.000 evrov mesečne najemnine.
necenzurirano.si/cla...npu-825376
* NPU ima novo šefico, je pa v članku omenjena še ena oseba, ki pa je v DUTB direktor upravljanja nepremičnin in ne novi šef DUTB. dutb.eu/o-nas/vodje-oe/

** Resda razvpita Stoja stanovanji ponuja v najem po 7 oz. 8 jurjev na mesec, ampak imata kvadraturo 220 oz. 217 m2.
www.stoja-trade.si/N...99874.html
www.stoja-trade.si/N...99823.html
Sta pa ti stanovanji očitno tudi na prodaj za 1,15 oz. 1,79 MEUR.
www.stoja-trade.si/N...00359.html
www.stoja-trade.si/N...82192.html
Če je za necenzurirane 217-220 m2 "podobna" kvadratura kot 150 m2, bi rad povedal, da sem jaz večino življenja (s familijo) preživel na kvadraturi, ki pokrije ta razpon "podobnosti". In če bi mi nekdo rekel, da mi plačo dvigne s 3 na 4 jurje, tega ne bi upal razlagati, da imam še naprej "podobno" plačo. Za 1/3 več ali za 1/4 manj je zame in večino ljudi prekleto velika razlika.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen