Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Vinci sporočil: 5.933
[rename]
> [Vinci]
> > [rename]
> > > [Vinci]
> > > > [Jaka1955]
> > > > Ni take Dewesoft s Simičem sodeloval pri oblikovanju vladnih kriznih Corona ukrepov? Teh ukrepov, ki so bili popolnoma zmedeni, nedodelani in so jih kasneje dopolnjevali? Ki so ciljali na to, da čimmanjši del samozaposlenih in podjetnikov pride do dodatkov?
> > >
> > > V tisti skupini je bilo ducat ljudi, Knez je bil samo eden njih in ga ne bi dajal v nič zaradi tega. Kritizira se ga lahko kvečjemu, da je sploh pristal na sodelovanje. Kakorkoli. Mene moti samo to, da nadpovprečno dobičkonosno hi-tech podjetje plačuje zaposlenim komaj 10 % več od povprečja dejavnosti.
> >
> > Kaj ti pa preprecuje, da ti ne ustanovis hi-tech podjetja in placujes delavce 2x nad povprecjem?
>
> Temu se reče red herring. Predmet debate je, zakaj nadpovprečno donosna / dobičkonosna in uspešna podjetja ne plačujejo nadpovprečnih plač, ne pa, zakaj jaz ne ustanovim hi-tech firme in plačujem 2-kratnik povprečne plače.

Ne, to ni predmet debate.
To si ti privlekel v debato....in dewesoftove place niso stvar javnega glasovanja ali partijskega komiteja.

P: nimam nic ne s Knezom, ne z dewesoftom.
Prej debate ni bilo. Začel sem jo, ti pa ne znaš debatirati, samo neke floskule pišeš. Zdaj si začel še s partijo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen