Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[alek14]
Kaj čmo. Najprej sem mislil, da bo drugi val manjši. Sedaj menim, da bo večji od prvega. Sedaj tudi razumem zakaj je bil drugi 1918 večji.

Država, ki že ima konkreten drugi val:

www.worldometers.inf...ntry/iran/

Za intermezzo:
1918 so bile maske v Filadelfiji obvezne. Kazen za neupoštevanje je bila ustrelitev. Brez heca.

1918 so ga v drugem valu najbolj najebali tisti, ki so mislili, da je konec ali pa, da so najboljši.
Če bo drugi val,bo gospodarstvo še bolj nastradalo, ker bomo spet zamudili (kolesarji se v drugo ne bodo dali kar tako zapreti) in bomo po moje še bolj zamudili pravi trenutek za ustaviti epidemijo na začetku.

Koronapodjetniki in rokodelske novice bodo tako dolgo minimizirali smrtnost virusa, da jih bo doletelo anarhično zapiranje vsega živega, ker si vlada zaradi revolta ne bo več upala tega narediti sistemsko.

Si pa predstavljam, da bodo obstajali tudi bedaki, ki bodo imeli odprte kafiče in bolane študente, ki bodo pokašljevali silili delat. Nismo mi švedska.

Torej. Dajmo rajši upati da drugega vala ne bo, ker smo v prvem premalo fasali, da bi nas tole streznilo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen