Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Upokojenci v trgovine poslej le še do 10. ure

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.939
Zadnja sprememba: najobj 29.03.2020 14:48
[Inside]
Zaradi koronavirusa bo zlahka poteptanih več členov splošne deklaracije človekovih pravic.
... čuj, ker sem se zadnjič forum.finance.si/?m=...837&single zaradi zavračanja vojske na hrvaški meji zapletel v nesporazum s pobalinom, naj ob totih famoznih "človekovih pravicah" pojasnim svoje skromno mnenje, in sicer da NI MOJA ČLOVEKOVA PRAVICA, da imam enak standard kot princ Albert II. Monaški - razmerje med mojim standardom in standardom migranta v njegovi domači državi je precej podobno - in da zato lahko lepo grem v Monte Carlo, mu potrkam na vrata njegove graščine in njegove "človekove pravice" zahtevam za sebe ...

P.S.: noben marsovec - BTW, sploh ne tisti, ki jih je v UN zaradi svoje slabe vesti po klanju v obeh vojnah napisal - s svojimi deklaracijami o človekovih pravicah in temeljnih svoboščinah po toliko letih še ni zgruntal, da ob s tremi milijoni migranti prenatrpani Turčiji še vedno aktualnem migrantskem valu sploh ne gre za posameznike s "človekovimi pravicami", ampak da gre za amorfno maso ljudi, ki se sami kot posamezniki niti nočejo(!) obravnavat, ker se čez meje lahko valijo izključno(!) pod krinko neidentificirane mase ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen