Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

dani14 sporočil: 6.657
[najobj]
> [dani14]
> Torej slovenski rziskovalci so vse izmislili iz nič in je vse laž, 150 let pred tem pa so nemški raziskovalci, pravtako vse izmislili iz nič, napisali čisto resnico. Ki se je slučajno skladala z velikonemško strategijo dokazovanja, da so nemci v srednji evropi od dinozavrov naprej. Iste vrste raziskovalci so uspeli dokazati tudi, da so vsi ostali podljudje, podrasa. To so res zaupanja vredni raziskovalci in dvomiti v njihove strokovne ugotovitve je najmanj bogokletno. Vsak, ki pomisli drtugače, je vreden vsaj posmehovanja.
>
> Nekaj takega si imel v mislih ane. Ker Nemci pa res ne lažejo (dieselgate in to so jim podtaknili podljudje, počakajmo, da še to znanstveno dokažejo)
>
> Jaz osebno verjamem samo dvema stvarema:
> 1.) genski mapi, iz katere se da razločiti, kako so se plemena mešala
> 2.) podobnosti jezika. V Bratislavi se lahko vse zmeniš, če malo poznaš prekmursko narečje. Kdor se ni učil srbohrvaško, so mu zahodno slovanski jeziki bližje kot pa južnoslovanski navkljub bližini

... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, Slovenci sploh nismo Slovani, ampak smo Slovenci po genski mapi - komu so Veneti sploh podobni ? - v resnici nikomur v bližini podobni Veneti ... khmm, potem pa še v istem stavku poveš, da je slovenski jezik podoben vsem slovanskim - nobenemu neslovanskemu od sosedov ni niti malo - čeprav so razen Hrvatov in Srbov nekateri na tisoče kilometrov oddaljeni in ni teorije, da bi se slovenski jezik z njimi mešal in bi jim bil zato podoben ... eh, jebiga ...

P.S.: če že bereš tote slovenske "raziskovalce", premisli malo, kaj si prebral, sploh pa premisli, preden o tem kaj napišeš ...
Jaz sem pisal o podobnosti prekmurskega narečja in slovaščine. Med njima je manj kot 200 km razlike. Kaj od tega ne drži?

Ostalo nacistično nakladanje nemcev me ne toliko interesira, ti pa verjemi vsemu, kar napišejo o slovanskih selitvah ali židovski podrasi.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen