Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.951
Zadnja sprememba: najobj 13.02.2020 15:35
[rename]
Predvidevam, da še nisi imel inšpekcijskega nadzora?
... ne, niti jaz niti noben od mojih sodelavcev, ki delamo od doma takrat, ko narava dela in - za vse je lažje - z našo privolitvijo delodajalec to zahteva ... khmm, in si niti ne predstavljam, kako bi me inšpektorji na domačem naslovu izsledili brez sodelovanja delodajalca, ki bi zaradi neustrezne papirologije tako "zaklal" sam sebe, če bi seveda inšpektorji k delodajalcu prišli z ničemer utemeljeno absurdno zahtevo po seznamu vseh delavcev, ki zaradi narave svojega dela delajo tudi od doma ...

P.S.: če pozabim na absurdni (ne)nadzor Tadeja Goloba in Elene Pečarič, sem mogoče inšpektorjem naredil krivico, ko sem napisal, da so enaki kreteni kot pisci totega zakona in njegovi potrjevalci v parlamentu, ker ne vem, kaj so na Financah pričakovali, da jim bodo inšpektorji odgovorili, ko so jih vprašali, če res črkobralsko izvršujejo totalno glupi in neživljenski zakon ... khmm, pa menda Financarji niso mislili, da jim bodo inšpektorji odgovorili, da je zakon glup - BTW, če bi ga inšpektorji skupaj z delodajalci hoteli izvrševati, ga zaradi neživljenskosti ne morejo - in ga zato ne izvršujejo ... evo, in še nekaj za lažjo ilustracijo nemogočega položaja pred drekomešalskimi novinarji, po zakonu moram imeti v avtu komplet za prvo pomoč, kar črkobralsko pomeni, da mora policaj v nulo poznati celotno vsebino kompleta, če me hoče kaznovati, ker komplet ni kompleten, jaz pa moram kupiti novi komplet vsakokrat, ko starega odprem in nekaj vzamem iz njega, ker posameznih delov ni mogoče kupiti nikjer ... no, in zdaj me res zanima, kaj bi policaji odgovorili Financarjem, ko bi jih vprašali, če pri voznikih preverjajo komplet za prvo pomoč in da jih potem Financarji že naslednji dan ne bi linčali, češ da ne izpolnjujejo zakonsko predpisane dolžnosti ... aja, pa zdaj seveda ne trdim, da Financarji s totim clickbait člankom - ker je ob kronanem virusu pač prilika - namerno mešajo drek, ampak od daleč iz Maribora pač zgleda tako ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(