Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 27.11.2019 13:23
[sopranos]
Pošta ima paketno dostavo ločeno in da ne boš o ostalih firmah v superlativih pisal. Jaz pri naročanju zahtevam, da se mi dostavi po 12. oz. po 14.uri,in je kar problem. Pri vseh.
Seveda ne pisem v superlativih. Ostali niso nic boljsi, je pa res da je paket precej lazje dvigniti na lokalnem petrolu ki je odprt do 22 ure, kot pa na lokalni posti, ki je odprta do 18.30 ure in so vrste do vrat.

To kar sem pisal, je bilo, da se bo prej ali slej prvi komercialni ponudnik domislil imeti dostavo popoldne, in potem bo, glede na to da je velik del paketov dejansko e-trgovina, tudi posto to znalo precej zaboleti.
Naj se Pošti da proste roke, da se organizira kot se hoče in da dostavlja kot hoče, pa bomo kmalu videli kje smo. Dokler morajo pa poštarji 5x dnevno tudi po 100+ kilometrov narediti, da dostavijo 50 pisem po 50 centov za kos, jim je pa težko kaj očitati.
Jaz sem absolutno za to, da se racuna realne stroske in se mi postna delavka za okencem kar smili, ko nekdo tam porabi 10 minut njenega casa, racun je pa "1 evro in 20 centov". To je abnormalno in ravno proti temu pisem.

Ce je treba postno posiljko, recimo pismo, dostaviti v enem dnevu v Osilnico, pa naj to posiljatelja ustrezno stane.

V sloveniji je velik del populacije v bistvu subvencioniran z vseh koncev pod krinko "decentralizacije". In preseljevanje v mesta je dojeto kot zlodej, namesto kot logicna poteza za znizevanje stroskov infrastrukture.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen