Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.947
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2801384] 04.11.19 19:49 · odgovor na: pobalin (#2801343)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 04.11.2019 19:51
[pobalin]
> [najobj]
> ker si pred časom zaprmejduš trdil, da so si naši "gospodarji" šport - fuzbal je zgolj najbolj popularen - izmislili zaradi "kruha in iger" ...
Sem trdil, da so si ga izmislili, da so ga izrabili, ali sem samo nekaj namigoval?
... OK, zaprmejduš si nekaj trdno namigoval, da so naši "gospodarji" šport - fuzbal je zgolj najbolj popularen - izrabili zaradi "kruha in iger", si pa mi zaprmejduš rekel forum.finance.si/?m=...994&single , da se jaz z drugimi mulci ne bi podil za žogo po dvorišču, če bi vedel bi za oblastniške strice (= "kruha in iger"), ki jih malčki pač ne zaznavajo ...

P.S.: zdaj sem se spomnil, da so bile nasilne Viole "udarna pest" protestov - ne vem, če jih je kdo plačal ali so bili zgolj prostovoljci - pri rušenju mariborskih radarjev in posledično rušenju Kanglerja, tako da se huligani z veseljem zbirajo tudi na "navadnih" protestih in so pri svojem "delu" kot takrat v Mariboru lahko celo koristni ... alzo, čeprav fuzbal v Hong Kongu glih nima neke tradicije, je seveda možno, da so v razbijanje trgovin in uničevanje infrastrukture "borcev za svobodo" v Hong Kongu - enako kot Viole v Mariboru v resnici ne vem, če jih kdo plačuje ali pa so zgolj prostovoljci - vključeni tudi lokalni fuzbalski huligani, definitivno pa ima od njih večjo korist anglosaksonski rajzing impirializm kot pa kitajski komunisti, ki so se za ljubi mir tistemu famoznemu zakonu že zdavnaj odpovedali, pa kljub temu mira v Hong Kongu še vedno ni ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(