Zasebnost

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2800597] 26.10.19 14:33 · odgovor na: pobalin (#2800595)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: pobalin 26.10.2019 14:38
Še pomnite tovariši, kako je nek "pošten gorenjski kmet" zavednim MojeDeželanom in domačo kvaliteto čislajočim kupcem prodajal pristne domače klobase eht-ersteklase? Namešane iz trupel poceni uvoženih športnih konjev...
www.rtvslo.si/crna-k...lam/280427

No, tak je MojeDeželni agrobiznis, da so v avstrijski Štajerski izsledili neko klavnico, ki je delovala precej po "poljsko" (glej link za osvežitev spomina).
www.rtvslo.si/svet/e...ijo/478889

Ker je avstrijska Lipnica blizu Slovenije, in ker imamo združeni Evropejci en sam trg, ni čudno, da je "poljsko" meso avstrijskih klavcev prispelo tudi v Mojo Deželo. Malo čudno pa je, da ga niso izsledili samo v izdelkih mesne industrije in obrti, ampak tudi v več izdelkih kmetije Janežič iz Grosuplja. Saj veste, izdelke kmetije in kmeta kupiš zato, ker je kakor domače, doma pridelano, eko, bio, domače, slovensko, arijsko pa vse to. Če iščeš industrijsko robo, pač kupiš industrijsko blagovno znamko.

Takšno je naše, domače, slovensko, tradicionalno, boljša kakovost, pod trikoloro z lipovim listo Moje Dežele, in v ritmu Avsenikove Golice:
Kmetija Janežič s trga umika zaseko, pakirano v umetni ovoj in speto v prodajni trojček (3x170 gramov) s serijsko številko 19103 in rokom uporabe 17. april 2020, klobaso za kuhanje v rinfuzi v obliki špilanih parov iz serije 19102 in rokom uporabe 16. april 2020, suho svinjsko klobaso v rinfuzi po 250 gramov in pakirano v vakum po 200 gramov iz serije 1981 in rokom uporabe 26. september 2019 ter mast, ocvirke in mast z ocvirki v lončkih po 250 in 500 gramov ter en in tri kilograme z lot številko 19104 in rokom uporabe 17. april 2020.
www.delo.si/novice/s...43014.html
Da ne bo pomote, ker sta kmetiji Janežič vsaj dve - očitno gre za tole:
www.moja-dejavnost.s...o/MM1O_rhg

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(