Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Špeckahlanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.945
[Odklop] Tema: Špeckahlanje
[#2800443] 25.10.19 13:55 · odgovor na: pobalin (#2800438)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 25.10.2019 13:58
Tako. In Gagarin je sedel v sovjetskem podzemnem bunkerju, pristanka na luni v resnici ni bilo, Jure Šterk je fiktivni junak tranzicijskih medijev, vesoljska postaja je en neznanski fejk, ker le kako bi lahko ljudje tam gor cele mesece jedli, pili in srali, vse to preživeli...
Džizs, pa si ti prepričan, da si iz Maribora in ne iz Potočke zijalke ali Altamire?
> P.S.: nekaj si se očitno naučil, čeprav se ti zdi, da na youtube ni nič koristnega ...

Je, marsikaj. Mene fascinirajo razne govorance in debate, ki jih je ogromno, pa dokumentarci, pa kratki izobraževalni filmčki itn. Pa tudi to, da so "........" novinarji objavili kratek posnetek pred izplutjem silno malizionizirane Gretice, kjer so se malo posvetili tudi vprašanjem o misterijih, ki tebi spati ne dajo.
www.youtube.com/watc...T8NemS6FmQ
... eh, pa saj sem napisal, da je Greta je Malizio II od blizu videla samo takrat, ko so jo najprej pred kamerami na eni strani Atlantika natovorili in potem spet pred kamerami na drugi strani Atlantika iztovorili ...

P.S.: že pred časom sem tukaj forum.finance.si/?m=...812&single nalimal toti kratek posnetek pred izplutjem silno malizionizirane Gretice, kjer so se malo posvetili tudi vprašanjem o misterijih, ki meni ne dajo spati - OK, ni tako hudo - ker pač verjamem v zakone fizike - nima nobene zveze s fiziološkimi potrebami ampak z možnostjo "izvajanja" - ki veljajo tudi ali pa še bolj na valovih sredi Atlantika ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(